Sirman Pi 2.5 Kw Da Incasso ugradna indukciona ploča
880 € cena bez PDV-a
Profesionalna ugradna indukciona grejna ploča 2500 W
Heavy-duty kuhinjski uređaj za svestranu primenu u profesionalnim kuhinjama
- 9 nivoa snage 0,5-2,5Kw
- 1-6 nivoa temperature +60°C – +230°C
- korisna površina 322×270 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 140-260 mm
- detekcija posuđa
- digitalna kontrola
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalni indukcioni rešo namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
Profesionalna ugradna indukciona grejna ploča 2500 W
Heavy-duty kuhinjski uređaj za svestranu primenu u profesionalnim kuhinjama
- 9 nivoa snage 0,5-2,5Kw
- 1-6 nivoa temperature +60°C – +230°C
- korisna površina 322×270 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 140-260 mm
- detekcija posuđa
- digitalna kontrola
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalni indukcioni rešo namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
| Dimenzije (ŠxDxV) | 322x500x100 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 2,5 kW |
| Za posude prečnika | Ø 140-260 mm |
| Dimenzija grejne ploče | 322×270 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 9 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

