Sirman Pi 2.5 kW indukcioni rešo
830 € cena bez PDV-a
Profesionalna indukciona grejna ploča 2,5 kW
Pomoćni kuhinjski uređaj namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
- 9 nivoa snage 0,5-2,5Kw
- 1-6 nivoa temperature +60°C – +230°C
- korisna površina 322×270 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 140-260 mm
- detekcija posuđa
- digitalna kontrola
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalna indukciona grejna ploča 2,5 kW
Pomoćni kuhinjski uređaj namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
- 9 nivoa snage 0,5-2,5Kw
- 1-6 nivoa temperature +60°C – +230°C
- korisna površina 322×270 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 140-260 mm
- detekcija posuđa
- digitalna kontrola
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Indukcioni rešo za pripremu jela u profesionalnoj upotrebi.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 320x440x115 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 2,5 kW |
| Za posude prečnika | Ø 140-260 mm |
| Dimenzija grejne ploče | 322×270 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 7,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

