HOME » Ugostiteljska oprema » Sirman IH 50 indukcioni rešo
Sirman Pi 2.5 kW indukcioni rešo
830 € cena bez PDV-a
Sirman IH Fry Top indukcioni roštilj
4.100 € cena bez PDV-a
Sirman IH 50 indukcioni rešo
608 € cena bez PDV-a
Profesionalni indukcioni rešo velike snage – 5000 W
- 10 nivoa snage 0,5-5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- korisna površina 327×327 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-280 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Šifra proizvoda:
Sirman 51GPBF50L03
Kategorije: Fast food, Kuhinjska oprema, Šporeti i rešoi, Profesionalna indukcija
Opis
Profesionalni indukcioni rešo velike snage – 5000 W
- 10 nivoa snage 0,5-5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- korisna površina 327×327 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-280 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalni indukcioni rešo namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 405x523x180 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 5 kW |
| Za posude prečnika | ∅ 120-280 mm |
| Dimenzija grejne ploče | 327×327 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 9,8 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

