HOME » Ugostiteljska oprema » Sirman IH 35 indukcioni rešo
SOFTCOOKER Sirman Sr Bi 2/3 GN Wi-food
715 € cena bez PDV-a
Sirman IH 35 Bi ugradni indukcioni rešo
316 € cena bez PDV-a
Sirman IH 35 indukcioni rešo
290 € cena bez PDV-a
Profesionalni indukcioni rešo 3500 W
Pomoćni kuhinjski uređaj namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
- 10 nivoa snage 0,5-3,5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- korisna površina 280×280 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-280 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Šifra proizvoda:
Sirman 51GPBT3552
Kategorije: Fast food, Kuhinjska oprema, Šporeti i rešoi, Profesionalna indukcija
Opis
Profesionalni indukcioni rešo 3500 W
- 10 nivoa snage 0,5-3,5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- korisna površina 280×280 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-280 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalni indukcioni rešo namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 330x425x105 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 3.500 W |
| Za posude prečnika | ∅ 120-280 mm |
| Dimenzija grejne ploče | 280×280 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 5,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
3.816 € cena bez PDV-a
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
1.770 € cena bez PDV-a

