Profesionalni gasni šporet sa rernom Giorik CG96FF
5.681 € cena bez PDV-a
Profesionalni gasni šporet 6 gorionika i gasna rerna – gorionici u posudi sa vodom – serija 900
Jednostavno čišćenje otpada – gorionici u posudi sa vodom, nema zagorevanja ostataka hrane
Ventil za punjenje vodom i ispiranje posude oko gorionika
- upresovana gornja ploča debljine 2 mm
- 6 gorionika
- 3x 6 kW + 3x 10 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Profesionalna gasna statička rerna
- GN 2/1 8kW
- termostatska kontrola 100-300°C
- paljenje gorionika piezzo upaljačem
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom
Neutralni ormarić 400 mm
Profesionalni gasni šporet 6 gorionika i gasna rerna – gorionici u posudi sa vodom – serija 900
Jednostavno čišćenje otpada – gorionici u posudi sa vodom, nema zagorevanja ostataka hrane
Ventil za punjenje vodom i ispiranje posude oko gorionika
- upresovana gornja ploča debljine 2 mm
- 6 gorionika
- 3x 6 kW + 3x 10 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- nosači posudja od livenog gvoždja u ravni sa gornjom pločom
Profesionalna gasna statička rerna:
- osnova rerne od čelika
- gasni termostat za regulaciju temperature od 100 ° C do 300 ° C
- paljenje gorionika piezzo upaljačem
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom
GIORIK Unika 900 linija profesionalnih gasnih šporeta sa vodenim ispiranjem gorionika
Profesionalni gasni šporet bez rerne – serija 900:
- CG92FG gasni šporet sa 2 gorionika na otvorenom postolju
- CG94FG gasni šporet sa 4 gorionika na otvorenom postolju
- CG96FG gasni šporet sa 6 gorionika na otvorenom postolju
Profesionalni gasni šporet sa rernom – serija 900:
- CG94FF gasni šporet sa 4 gorionika + gasna rerna
- CG94FE gasni šporet sa 4 gorionika + elektro rerna
- CG96FF gasni šporet sa 6 gorionika + gasna rernom
- CG96FE gasni šporet sa 6 gorionika + elektro rerna
- CG96FH gasni šporet sa 6 gorionika + maxi gasna rerna
*Profesionalni gasni šporet na gas ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 56 kW |
| Broj gorionika | 6 |
| Snaga gorionika | 3x 10 kW, 3x 6 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Vrsta rerne | gasna statička |
| Snaga rerne | 8 kW |
| Kontrola rerne | termostatski gasni ventil sa pilot plamenom |
| Termostat rerne | 100-300°C |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 250 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Profesionalni gasni šporet Giorik CG96FG
Profesionalni gasni šporet 6 gorionika u posudi sa vodom - serija 900
Jednostavno čišćenje otpada - u posudi sa vodom nema zagorevanja ostataka hrane
Ventil za punjenje vodom i ispiranje
- upresovana gornja ploča debljine 2 mm
- 6 gorionika
- 3x 6 kW + 3x 10 kW
- pilot plamen sa termoelementom
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Profesionalni gasni šporet sa otvorenim postoljem
Opcionalno:
- postolje zatvoreno krilnim vratima
- gorionici 6x 10kW
Profesionalni gasni šporet sa elektro rernom Giorik CG960E
Profesionalni plinski šporet 6 gorionika elektro rerna - serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 2 mm
- 6 gorionika
- 3x 6 kW + 3x 10 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6,2 kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Neutralni ormarić 400 mm
Giorik ECG960E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 6 gorionika i elektro rerna - EKO serija 900
- 6 gorionika
- 3x 3,5 kW + 3x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Neutralni deo zatvoren vratima
Giorik ECG960G gasni šporet
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FE9117 električna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”

