Električno pasta kuvalo AMP-360
648 € cena bez PDV-a
Profesionalni pasta cooker 10 litara – serija 600
Pasta cooker zapremine 10 litara samostojeći u termobloku
2 korpe za kuvanje paste 1/4 GN 150h
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:
- postolje sa vratima:
Profesionalni pasta cooker 10 litara – serija 600
Pasta cooker zapremine 10 litara samostojeći u termobloku
2 korpe za kuvanje paste 1/4 GN 150h
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Pasta kuvala serije 600:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 3,5 kW |
| Zapremina bazena | 10 litara |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe, 1/4 GN 265x163x150h mm |
| Regulacija temperature | termostatska kontrola temperature vode 30-120° C |
| Način grejanja | grejači uronjeni u posudu sa vodom |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom >150° C |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade korpe | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil 1/2″ |
| Otpadna voda | 1/2″ |
| Težina | 28 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Električno pasta kuvalo AMP-460
Profesionalno električno kuvalo za pastu 13 litara - serija 600
Pasta cooker zapremine 13 litara samostojeći u termobloku
4 korpe za kuvanje paste 1/6 GN 150h
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:
- postolje sa vratima:
Električno pasta kuvalo AMP-470
Profesionalno električno pasta kuvalo 25 litara - serija 700
Pasta cooker zapremine 25 litara samostojeći u termobloku
6 korpi za kuvanje paste 1/6 GN 150h
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:
- postolje sa vratima:
Električno pasta kuvalo AMP-490
Profesionalno električno pasta kuvalo 30 litara - serija 900
Pasta cooker zapremine 30 litara samostojeći u termobloku
6 korpi za kuvanje paste 1/6 GN 170h- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- elektroventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
- pasta kuvalo sa zatvorenim postoljem
Električno pasta kuvalo AMP-660
Profesionalno električno pasta kuvalo 17 litara - serija 600
Pasta cooker zapremine 17 litara samostojeći u termobloku
3 korpe za kuvanje paste 1/3 GN 150h
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:
- postolje sa vratima:
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
Mikser za testo Prismafood IBT40
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20




