Električno pasta kuvalo AMP-470
923 € cena bez PDV-a
Profesionalno električno pasta kuvalo 25 litara – serija 700
Pasta cooker zapremine 25 litara samostojeći u termobloku
6 korpi za kuvanje paste 1/6 GN 150h
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:
- postolje sa vratima:
Profesionalno električno pasta kuvalo 25 litara – serija 700
Pasta cooker zapremine 25 litara samostojeći u termobloku
6 korpi za kuvanje paste 1/6 GN 150h
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Pasta kuvalo dostupno i u seriji 900 AMP-490
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x700x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6 kW |
| Zapremina bazena | 2,5 litara |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1/6 GN 163x143x150h mm, 6 korpi |
| Regulacija temperature | termostatska kontrola temperature vode 30-120° C |
| Način grejanja | grejači uronjeni u posudu sa vodom |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom >150° C |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade korpe | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil 1/2″ |
| Otpadna voda | konektor 1″ |
| Težina | 26 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Giorik CPE726 električno pasta kuvalo
Giorik CPE746 električno pasta kuvalo
Električno pasta kuvalo AMP-490
Profesionalno električno pasta kuvalo 30 litara - serija 900
Pasta cooker zapremine 30 litara samostojeći u termobloku
6 korpi za kuvanje paste 1/6 GN 170h- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- elektroventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
- pasta kuvalo sa zatvorenim postoljem
Giorik CPE926 električno pasta kuvalo
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com


