HOME » Ugostiteljska oprema » Plinski šporet AGO-860
Električno pasta kuvalo AMP-360
648 € cena bez PDV-a
Plinski šporet AGO-1060
1.326 € cena bez PDV-a
Plinski šporet AGO-860
913 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski top šporet – linija 600
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 6,3 kW gorionici
- 25,2 kW ukupna snaga
- pilot plamen
- u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- nosači posudja od livenog gvoždja
- INOX AISI 304
Opcionalno:
- postolje sa vratima
Šifra proizvoda:
Atalay AGO-860
Kategorije: Šporeti, Linija 600, Termo blok, Fast food, Šporeti i rešoi, Kuhinjska oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Ukupna snaga | 25,2 kW |
| Broj gorionika | 4 |
| Snaga gorionika | 6,3 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 38 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
O proizvođaču
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a


