Električno pasta kuvalo AMP-460
863 € cena bez PDV-a
Profesionalno električno kuvalo za pastu 13 litara – serija 600
Pasta cooker zapremine 13 litara samostojeći u termobloku
4 korpe za kuvanje paste 1/6 GN 150h
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:
- postolje sa vratima:
Profesionalno električno kuvalo za pastu 13 litara – serija 600
Pasta cooker zapremine 13 litara samostojeći u termobloku
4 korpe za kuvanje paste 1/6 GN 150h
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Pasta kuvala serije 600:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x600x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 5 kW |
| Zapremina bazena | 13 litara |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1/6 GN 163x143x150h mm, 4 korpe |
| Regulacija temperature | termostatska kontrola temperature vode 30-120° C |
| Način grejanja | grejači uronjeni u posudu sa vodom |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom >150° C |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade korpe | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil 1/2″ |
| Otpadna voda | 1/2″ |
| Težina | 33 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Električno pasta kuvalo AMP-360
Profesionalni pasta cooker 10 litara - serija 600
Pasta cooker zapremine 10 litara samostojeći u termobloku
2 korpe za kuvanje paste 1/4 GN 150h
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:
- postolje sa vratima:
Električno pasta kuvalo AMP-470
Profesionalno električno pasta kuvalo 25 litara - serija 700
Pasta cooker zapremine 25 litara samostojeći u termobloku
6 korpi za kuvanje paste 1/6 GN 150h
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:
- postolje sa vratima:
Električno pasta kuvalo AMP-490
Profesionalno električno pasta kuvalo 30 litara - serija 900
Pasta cooker zapremine 30 litara samostojeći u termobloku
6 korpi za kuvanje paste 1/6 GN 170h- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- elektroventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
- pasta kuvalo sa zatvorenim postoljem
Električno pasta kuvalo AMP-660
Profesionalno električno pasta kuvalo 17 litara - serija 600
Pasta cooker zapremine 17 litara samostojeći u termobloku
3 korpe za kuvanje paste 1/3 GN 150h
- upresovan bazen debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- termostatska kontrola temperature vode 30-120° C
- zaštita od pregrevanja
- ventil za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Opcionalno:
- postolje sa vratima:
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FE9117 električna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com




