Gasni roštilj ravno rebrasta ploča FAGOR FT-G710 V L+R
1.994 € cena bez PDV-a
Profesionalni kombinovani gasni roštilj – serija 700
- 12 mm debljina čelične ploče
- 1/3 rebrasta ploča – 2/3 ravna ploča
- grejna površina 728×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za regulaciju temperature (min/max)
Profesionalni kombinovani gasni roštilj – serija 700
- 12 mm debljina čelične ploče
- 1,5 mm debljina gornjeg lima
- grejna površina 728×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za regulaciju temperature (min/max)
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
Opcionalno:
- otvoreno postolje MB-710 ( 19057290)
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
- sa termostatskom kontrolom FT-G710 L+R
- sa hromiranom pločom – FT-G710 C L+R
Profesionalni gasni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa ravnom pločom ili rebrastom pločom.
Roštilj ploče su izrađene od čelika debljine 12 mm.
Profesionalni gasni top roštilj kombinovana ploča – opcionalno na postolju MB-710 ( 19057290)
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih gasnih roštilja
Profesionalni gasni šporet na gas G20 ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 15 kW |
| Kontrola | magnetni gasni ventil sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | 2/3 ravna + 1/3 rebrasta |
| Grejna zona | 728×468 mm |
| Grejna ploča | 12 mm debljine, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 128 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
AQUA grill električni Giorik GL74GE
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

