Gasni roštilj ravno rebrasta ploča FAGOR FT-G710 L+R
1.799 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski – gasni roštilj ravno rebrasta ploča – serija 700
- 12 mm debljina čelične ploče
- 1/3 rebrasta ploča – 2/3 ravna ploča
- grejna površina 728×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
Profesionalni plinski – gasni roštilj ravno rebrasta ploča – serija 700
1/3 rebrasta ploča – 2/3 ravna ploča
- 12 mm debljina čelične ploče
- 1,5 mm debljina gornjeg lima
- grejna površina 728×468 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
Opcionalno:
- otvoreno postolje MB-710 ( 19057290)
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
- sa ravnom pločom – FT-G710 L
- sa hromiranom pločom – FT-G710 C L
- u širini 400 mm – FT-G705 L
Profesionalni gasni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa rebrastom pločom ili ravnom pločom.
Roštilj ploče su izrađene od čelika debljine 12 mm.
Profesionalni gasni top roštilj kombinovana ploča – opcionalno na postolju MB-710 ( 19057290)
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih gasnih roštilja
Profesionalni gasni šporet na gas G20 ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 15 kW |
| Kontrola gorionika | termostatski ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | 100°-300°C, termostatski gasni ventil |
| Oblik grejne površine | 2/3 ravna + 1/3 rebrasta |
| Grejna zona | 728×468 mm |
| Grejna ploča | 12 mm debljine, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 128 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Gasni roštilj ravna hrom ploča FAGOR FT-G710 C L
Gasni roštilj ravna ploča FAGOR FT-G710 L
Gasni roštilj hromirana rebrasta ploča Giorik FRG92GCRX
Gasni roštilj ravna ploča Giorik FLG92GF
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

