Plinska friteza Fagor CI-FG606T 8+8LT
2.776 € cena bez PDV-a
Profesionalna dupla plinska friteza, sa dva bazena – serija 650
- upresovani bazeni sa zaobljenim ivicama
- hladna zona u dnu bazena sa uljem
- termostatska kontrola temperature do 60-200°C
- termozaštita
- sigurnosni gasni ventil sa pilot plamenom i termoelementom
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
Profesionalna dupla plinska friteza, sa dva bazena – serija 650
- upresovani bazeni sa zaobljenim ivicama
- hladna zona u dnu bazena sa uljem
- termostatska kontrola temperature do 60-200°C
- termozaštita
- sigurnosni gasni ventil sa pilot plamenom i termoelementom
- slavina za ispuštanje ulja sa prednje strane
Plinske friteze – serija 650
CI-FG604T – Plinska friteza, jedan bazen, 8 litara
CI-FG606T – Plinska friteza, dva bazena, 8+ 8 litara
CI-FE604T – Električna friteza, jedan bazen, 8 litara
CI-FE606T – Električna friteza, dva bazena, 8+ 8 litara
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x650x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 14 kW |
| Zapremina bazena | 8+8 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe 200x250x100h mm |
| Regulacija temperature | 60°-200°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 47 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
AQUA grill električni Giorik GL74GE
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

