Električna friteza Fagor CI-FE604T 1×8
1.056 € cena bez PDV-a
Profesionalna stona električna friteza sa jednim bazenom – serija 650
- upresovan bazen, sa zaobljenim ivicama
- 8 litara ulja
- termostatska kontrola temperature ulja 60°-200°C
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja
Profesionalna stona električna friteza sa jednim bazenom – serija 650
- upresovan bazen, sa zaobljenim ivicama
- 8 litara ulja
- termostatska kontrola temperature ulja 60°-200°C
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja
Plinske friteze – serija 650
CI-FG604T – Plinska friteza, jedan bazen, 8 litara
CI-FG606T – Plinska friteza, dva bazena, 8+ 8 litara
CI-FE604T – Električna friteza, jedan bazen, 8 litara
CI-FE606T – Električna friteza, dva bazena, 8+ 8 litara
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x650x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6 kW |
| Zapremina bazena | 8 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1 korpa 200x250x100h mm |
| Regulacija temperature | 60°-200°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 30 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”

