Gasni roštilj kombinovana hrom ploča FAGOR FT-G710 C LR
2.576 € cena bez PDV-a
Profesionalni hromirani kombinovani gasni roštilj 2 zone – serija 700
- 1/3 rebrasta ploča – 2/3 ravna ploča
- grejna površina 728 x 468 mm
- 50 mikrona hromirana površina
- 15 mm debljina čelične ploče
- 1,5 mm debljina gornjeg lima
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
Hromirana ploča, na roštilju, je vrlo efikasna u prenošenju toplote na hranu i sa manje emitovanja toplote u prostor kuhinje.
Profesionalni hromirani kombinovani gasni roštilj 2 zone – serija 700
- 1/3 rebrasta ploča – 2/3 ravna ploča
- grejna površina 728 x 468 mm
- 50 mikrona hromirana površina
- 15 mm debljina čelične ploče
- 1,5 mm debljina gornjeg lima
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
Opcionalno:
- otvoreno postolje
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
Profesionalni gasni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti samo sa ravnom ili rebrastom hromiranom pločom.
Hrom roštilj ploče su u osnovi čelične ploče sa hromiranom površinom.
Hromirana ploča, na roštilju, je vrlo efikasna u prenošenju toplote na hranu i sa manje emitovanja toplote u prostor kuhinje.
Posebno korisna osobina kod roštilja sa hromiranom pločom je sprečavanje lepljenja delikatne hrane za ploču.
Pored toga, profesionalni hromirani gasni roštilj – hrom rebrasta ploča, je energetski efikasniji uređaj u poređenju sa standardnim gasnim roštiljima sa čeličnom pločom:
- hromirana ploča roštilja iste grejne površine – sa istom snagom, ali manjom potrošnjom gasa.
U pojedinim zemljama EU čak su i zabranjeni za upotrebu roštilji sa klasičnom čeličnom pločom – čelik lako oksidira.
Profesionalni gasni top roštilj hrom ploča – opcionalno na postolju
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih gasnih roštilja
Profesionalni gasni šporet na gas G20 ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 15 kW |
| Kontrola gorionika | termostatski ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | 100°-300°C, termostatski gasni ventil |
| Oblik grejne površine | 2/3 ravna + 1/3 rebrasta |
| Grejna zona | 2 grejne zone, 728×468 mm |
| Grejna ploča | 15 mm debljine, hromirana čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 128 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
AQUA grill električni Giorik GL94GE
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

