Gasni roštilj rebrasta ploča FAGOR FT-G705 R
1.402 € cena bez PDV-a
Profesionalni gasni roštilj rebrasta ploča – serija 700
- grejna površina 328 x 468 mm
- 12 mm debljina čelične ploče
- 1,5 mm debljina gornjeg lima
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
Profesionalni gasni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa ravnom pločom.
Profesionalni gasni roštilj rebrasta ploča – serija 700
- grejna površina 328 x 468 mm
- 12 mm debljina čelične ploče
- 1,5 mm debljina gornjeg lima
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
Opcionalno:
- otvoreno postolje
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
Profesionalni gasni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa ravnom pločom.
FAGOR Kore 700 linija profesionalnih gasnih roštilja
Profesionalni gasni šporet na gas G20 ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x730x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 7,5 kW |
| Kontrola gorionika | termostatski ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | 100°-300°C, termostatski gasni ventil |
| Oblik grejne površine | rebrasta |
| Grejna zona | 328×468 mm |
| Grejna ploča | čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 35 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
AQUA grill električni Giorik GL74GE
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

