Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mantegna 300 BS1
1.998 € cena bez PDV-a
Profesionalna vertikalna mesoreznica sa nožem 300 mm Mantegna BS.
Nosač proizvoda sa nazubljenom pločom (opcionalno sa upuštenom pločom).
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- Distancer odrezaka
- Donji poklopac – zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
- Kompaktne dimenzije
Profesionalna vertikalna mesoreznica sa nožem 300 mm Mantegna BS.
Inovativni dizajn sa zaobljenim ivicama.
Nosač proizvoda sa nazubljenom pločom (opcionalno sa upuštenom pločom).
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Nož mesoreznice, prečnika fi300, vertikalno postavljen, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Vertikalna mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame, ali i sveže meso.
Uz opcionalni teflonski nož moguće je seći i polutvrde sireve na mesorznici, kao što su trapist, gauda, tilsiter … koji se neće lepiti za nož – „non stick coating“.
Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mantegna 300 BS:
- prečnik INOX noža 300 mm
- podešavanje debljine odreska 0-29 mm
- nož mesoreznice vertikalno postavljen
- kapacitet sečenja 230 x 270 mm ili do prečnika Ø 230 mm
- nosač proizvoda površine 300 x 270 mm
- hod klizača 310 mm
- kućište od aluminijumske legure
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- odbojnici na krajevima klizača
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac – zaštita motora
- gumene štelujuće nogare
- start/stop tasteri sa zaštitom
Opcionalno:
- teflonski nož – za sireve
- nazubljeni nož – za smrznuto meso
- alat za skidanje noža
Profesionalna vertikalna mesoreznica noža fi 300 mm Mantegna BS 300 namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni proizvodi.
U poređenju sa gravitacionom mesoreznicom, vertikalni nož omogućava tanje sečenje finih proizvoda.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Sirman Mantegna BS vertikalna mesoreznica dostupne u prečniku noža:
- 300 mm Mantegna BS
- 330 mm Mantegna BS
- 350 mm Mantegna BS
| Dimenzije (ŠxDxV) | 750x600x695 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 275 W |
| Prečnik noža | 300 mm |
| Ugao noža | 0° vertikalna |
| Debljina odreska | 0-29 mm |
| Hod klizača | 310 mm |
| Korisna površina sečenja | 230 x 270 mm |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 36,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Sirman Smart 220 profesionalna mesoreznica
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi220 mm
- prečnik INOX noža 220 mm
- kapacitet sečenja 135x220 mm
- liveno kućište sa poliranom zvršnom obradom
- komponente od anodiziranog aluminijuma
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice - lako održavanje
- bešumni ventilirajući motor
- ugradjen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom sa dve strane
- nagib noža 25°
- hod klizača 247 mm
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Mesoreznica SIRMAN Galileo 350 EVO
Mesoreznica SIRMAN Galileo 370 EVO
Sirman Alice 250 kućna mesoreznica
- Zaobljeno kućište bez oštrih ivica - lako se održava i čisti
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Najviši higijenski standardi zahvaljujući preciznom izboru materijala i glatkom dizajnu komponenti
- Jak i bešumni motor
- Prenos - kaiš u zatvorenom prostoru
- Integrisan oštrač noža
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Mikser za testo Prismafood IBT40
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

