Tefcold pizza sto PT1310 + GVC38-200
3.236 € cena bez PDV-a
Pizza sto sa mermernom pločom, delom za odmaranje testa i salatarom – 200 cm
Pizza sto:
- rashladni boks sa dvoje vrata
- 7 fioka za odmaranje testa
- zapremina rashladnog boksa 370 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 14 nosača za kasete-lodne 600×400 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Nadgradna salatara:
- kapacitet 9x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+10°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Pizza sto sa mermernom pločom, delom za odmaranje testa i salatarom – 200 cm
Pizza sto:
- rashladni boks sa dvoje vrata
- 7 fioka za odmaranje testa
- zapremina rashladnog boksa 370 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 14 nosača za kasete-lodne 600×400 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Nadgradna salatara:
- kapacitet 9x 1/3 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+10°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Hladni pizza sto sa krilnim vratima i podesivim nosačima lodni.
Veliki unutrašnji kapacitet omogućava skladištenje 14 standradne lodni za pizza testo 600×400 mm, kao i 7 lodni u neutralnom delu za odmaranje testa.
Unutrašnjost i spoljašnjost pizza stola izrađeni su od nerđajućeg čelika, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Pizza sto dostupan u više dimenzija:
- PT1200 2 vrata
- PT1200 2 vrata + salatara GVC38-150
- PT1365 3 vrata
- PT1300 3 vrata
- PT1300 3 vrata + salatara GVC38-200
- PT1310 2 vrata + neutralni deo za pizza lodne
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2045x800x1445 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 300 W |
| Bruto zapremina | 370 lit. |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Nosači polica | 7 pari nosača u neutralnom delu, 14 pari nosača za 600×400 |
| Kapacitet GN posuda | salatara, 9x GN 1/3 |
| Brava na vratima | nema |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 393 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold GVC38-200 nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
Tefcold PT1200 pizza sto
Pizza sto sa mermernom pločom 150 cm
- rashladni boks sa dvoje vrata
- zapremina rashladnog boksa 370 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 14 pari nosača za 7+7 kaseta-lodni 600x400x65 mm
- kompletno izradjen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Pizza sto kompatibilan je sa salatarom Tefcold GVC38-150.
Tefcold PT1300 pizza sto
Pizza sto sa mermernom pločom 200 cm
- rashladni boks sa dvoje vrata
- zapremina rashladnog boksa 565 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 21 nosač za kasete-lodne 600x400 mm
- kompletno izradjen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Pizza sto kompatibilan je sa salatarom Tefcold GVC38-200.
Povezani proizvodi
Univerzalna seckalica za povrće SIRMAN TM ALL
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerđajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, uređaj može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- lešnik, badem
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Ovalni ulaz na poklopcu 158x75 mm i okrugli Ø52 mm.
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 300 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)SIRMAN TM ALL je idealna seckalica za upotrebu u picerijama, uz dva noža (poručuju se dodatno):
- DF2 za sečenje šampinjona
- DT7 ili DT9 kao mašina za rendanje sira - mozzarele
SIRMAN TM TG univerzalna seckalica
Mašina za obradu povrća - profesionalna univerzalna seckalica velikog kapaciteta.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerdjajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, mašina za obradu povrća može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Veliki okrugli ulaz na poklopcu Ø192mm sa visinom 150h mm i standardni Ø51 mm za ubacivanje izduženih plodova - krastavac, šargarepa, tikvica ...
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 450 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)
SIRMAN TM univerzalna seckalica za povrće dostupna u 3 varijante:
- SIRMAN TM ALL - aluminijumski poklopac
- SIRMAN TM INOX - inox poklopac
- SIRMAN TM TG - otvor za ubacivanje sirovine Ø192mm sa visinom 150h mm

