Pizza presa Mecnosud PF 33
3.562 € cena bez PDV-a
Presa za pizza testo za formiranje podloga Mecnosud PF 33 cm
- nezavisno grejane ploče do 170°C
- sa mehaničkim pogonom
- jednostavna za upotrebu
- metalna zaštita u delu za presovanje testa
- precizno podešavanje debljine pizza podloge
Presa za pizza testo za formiranje podloga Mecnosud PF 33 cm
Uređaj za brzo formiranje pizza podloga
Pizza presa povećava produktivnost i ne zahteva iskustvo da bi se napravile savršene podloge za pizzu, sa ili bez tradicionalne povišene ivice.
Ručka za podešavanje, ispod donje ploče, omogućava jednostavnu promenu debljine testa.
Podešavanje temperatura gornje i donje ploče je nezavisno, do maksimalnih 170°C.
Tehničke karakteristike
- ravne hromirane ploče
- brzo podešavanje debljine pizza podloge
- nezavisna temperatura gornje i donje ploče
- elektronska kontrola vremenskog trajanja pritiska na testo
Presa za oblikovanje pizza testa u dostupna u 2 veličine podloga:
- presa za testo PF 33
- presa za testo PF 45
| Dimenzije (ŠxDxV) | 560x430x750 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 3,6 kW |
| Kapacitet | 100-270 grama testa |
| Prečnik pizza podloge | Ø 33 cm |
| Težina | 100 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Mecnosud S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Formatizer za pizza testo Pizzarella PZL35
Pizza presa Prismafood PIZZA PRESS 33
Pizza presa Mecnosud PF 45
Povezani proizvodi
Sammic CA-3V univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna kuhinjska mašina sa disk noževima - seckalica.
Kapacitet do 500 kg/h.
Varijabilna brzina motora
"Brushless" tehnologija elektromotora: snažni i efikasni motori
- Maksimalna efikasnost: održavanje obrtnog momenata u celom opsegu brzine motora.
- Ekskluzivni „force control system“: garancija ujednačenog i visokokvalitetnog reza.
- Lagan i kompaktan dizajn: mala težina i zauzima malo radnog prostora.
- Poboljšana nepropusnost vazduha / vode jer nije potrebna ventilacija.
- Prave manje buke: poboljšano radno okruženje.
Mikser za testo Prismafood IBT40
Mikser za testo Prismafood IBM15
Sirman HERCULES 10 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 8 kg zamesa
Kapacitet miksera 12 litara - zames 8 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 280x190 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

