Električna friteza Sirman ELDORADO 8
298 € cena bez PDV-a
Mala profesionalna friteza 5 litara
- 3 – 5 litara ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 205 x 230 x 100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Mala profesionalna friteza 5 litara:
- 3 – 5 litara ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 205 x 230 x 100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Sirman Eldorado friteze:
- Eldorado 5
- Eldorado 5×2
- Eldorado 5+8
- Eldorado 8
- Eldorado 8R
- Eldorado 8×2
- Eldorado 8x2R
- Eldorado 10R
- Eldorado 10x2R
| Dimenzije (ŠxDxV) | 180x420x360 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2,7 kW |
| Zapremina bazena | 3 litre ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1 korpa 120x220x100h mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 6 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Sammic GL-6 preklopni toster
Rebrasti profesionalni preklopni toster pogodan za pripremu sendviča u kiflma ili tost hlebu.
Profesionalni preklopni toster sa rebrastom gornjom pločom i ravnom donjom pločom od livenog gvožđa.
Gornja ploča ostaje na visini na kojoj je Vi podesite, zahvaljujući balansirajućoj gornjoj ploči, a sendviči se neće slepiti i sačuvaće bogat izgled.
Profesionalni preklopni toster se može koristiti i kao grill, za direktnu priremu na grejnoj površini.
Sammic GL-6 toster namenjen je za profesionalnu upotrebu.
- Grejne ploče tostera izrađene od livenog gvožđa
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja ravna čelična ploča (jednostavno održavanje)
- Profesionalni toster sa grejnom površinom 365 x 225 mm
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama (održava visinu)
- Termostat za regulaciju temperature tostera 50-250ºC
- Indikator lampica za postignutu temperaturu
Profesionalni toster sa preklopom dostupan i u varijanti sa duplim preklopom.

