Kuter za povrće 13LT Omake SZP01.E13
560 € Originalna cena je bila: 560 €.504 €Trenutna cena je: 504 €. cena bez PDV-a
Profesionalni kuter za povrće kapaciteta 13 litara
- 2.500 rpm maksimalna brzina
- mašina za usitnjavanje, homogenizaciju, seckanje i mešanje
- posuda od nerđajućeg čelika AISI 304
- kućište od plastificiranog aluminijuma
- gornji poklopac od polikarbonata
- sigurnosni mikroprekidači na poklopcu i nosaču posude
- kapacitet posude kutera 13 litara
- maksimalno punjenje 7,8 litara
- standardno opremljen nožem sa 4 oštrice
Profesionalni kuter za povrće kapaciteta 13 litara
- mašina za usitnjavanje, homogenizaciju, seckanje i mešanje
- posuda od nerđajućeg čelika AISI 304
- kućište od plastificiranog aluminijuma
- gornji poklopac od polikarbonata
- sigurnosni mikroprekidači na poklopcu i nosaču posude
- kapacitet posude kutera 13 litara
- maksimalno punjenje 7,8 litara
- standardno opremljen nožem sa 4 oštrice
Omake kuter dostupan u kapacitetima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 380x510x460 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,2 kW |
| Kapacitet posude | 13 lit. |
| Maksimalno punjenje | 7,8 lit. |
| Nož | 4-kraki INOX nož |
| Broj obrtaja noža | 2.500 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | elektronska kontrola sa IP 54 zaštitom, varijator brzine |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani aluminijum |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Težina | 19,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Omake Industrial Kitchen Equipment Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

