Vertikalna mesoreznica SIRMAN Giotto 250 VCO TOP
1.660 € cena bez PDV-a
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža fi 250 mm – Sirman
ALU detalji – knob i ručke
Upušteni nosač proizvoda
IP67 zaštita
- prečnik INOX noža 250 mm
- podešavanje debljine odreska 0-29 mm
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš
- aluminijumske štelujuće nogare
- aluminijumski knob i ručke
- Distancer odrezaka
- Donji poklopac – zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
- Kompaktne dimenzije
Sirman Giotto vertikalne mesoreznice dostupne u prečniku noža od 250-300 mm.
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža fi 250 mm
ALU detalji – knob i ručke
Upušteni nosač proizvoda
IP67 zaštita
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Nož mesoreznice, prečnika fi250, vertikalno postavljen, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Vertikalna mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame, ali i sveže meso.
Vertikalna mesoreznica Sirman Giotto 250 VCO TOP:
- prečnik INOX noža 250 mm
- podešavanje debljine odreska 0-29 mm
- nož mesoreznice vertikalno postavljen
- kapacitet sečenja 240 x 190 mm ili do prečnika Ø 190 mm
- nosač proizvoda površine 250 x 240 mm
- hod klizača 275 mm
- kućište od aluminijumske legure
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – 41 mm – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- donji poklopac – zaštita motora
- aluminijumske štelujuće nogare
- aluminijumski knob i ručke
- start/stop tasteri sa zaštitom IP67
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža fi 250 mm Giotto 250 VCO TOP namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni proizvodi.
U poređenju sa gravitacionom mesoreznicom, vertikalni nož omogućava tanje sečenje finih proizvoda.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Sirman Giotto vertikalna mesoreznica dostupne u prečniku noža od 250-300 mm.
- prečnik noža 250 mm
- prečnik noža 275 mm
- prečnik noža 300 mm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 640x590x475 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 210 W |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom |
| Prečnik noža | 250 mm |
| Ugao noža | 0° vertikalna |
| Debljina odreska | 0-29 mm |
| Korisna površina sečenja | 190×240 mm, Ø 190 mm |
| Hod klizača | 275 mm |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Materijal izrade kućišta | anodizirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 26 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

