Kuter za povrće 10LT Omake SZP01.E10
420 € Originalna cena je bila: 420 €.378 €Trenutna cena je: 378 €. cena bez PDV-a
Profesionalni kuter za povrće kapaciteta 10 litara
- 2.500 rpm maksimalna brzina
- mašina za usitnjavanje, homogenizaciju, seckanje i mešanje
- posuda od nerđajućeg čelika AISI 304
- kućište od plastificiranog aluminijuma
- gornji poklopac od polikarbonata
- sigurnosni mikroprekidači na poklopcu i nosaču posude
- kapacitet posude kutera 10 litara
- maksimalno punjenje 6 litara
- standardno opremljen nožem sa 3 oštrice
Profesionalni kuhinjski kuter za povrće kapaciteta 10 litara – za ketering i restoransku upotrebu
- mašina za usitnjavanje, homogenizaciju, seckanje i mešanje
- posuda od nerđajućeg čelika AISI 304
- kućište od plastificiranog aluminijuma
- gornji poklopac od polikarbonata
- sigurnosni mikroprekidači na poklopcu i nosaču posude
- kapacitet posude kutera 10 litara
- maksimalno punjenje 6 litara
- standardno opremljen nožem sa 3 oštrice
Omake kuter dostupan u kapacitetima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 380x510x410 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,2 kW |
| Nož | 3-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 10 lit. |
| Maksimalno punjenje | 6 lit. |
| Broj obrtaja noža | 2.500 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | elektronska kontrola sa IP 54 zaštitom, varijator brzine |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani aluminijum |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Težina | 19 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Omake Industrial Kitchen Equipment Turkey |
Slični proizvodi …
Kuter za povrće 8LT Omake SZP01.E08
Profesionalni kuhinjski kuter za povrće 8 litara posuda
- 2.500 rpm maksimalna brzina
- mašina za usitnjavanje, homogenizaciju, seckanje i mešanje
- posuda od nerđajućeg čelika AISI 304
- kućište od plastificiranog aluminijuma
- gornji poklopac od polikarbonata
- sigurnosni mikroprekidači na poklopcu i nosaču posude
- kapacitet posude kutera 8 litara
- maksimalno punjenje 4,8 litara
- standardno opremljen nožem sa 3 oštrice
SIRMAN C-tronic 4 kuter
Profesionalni kuhinjski kuter 4 litre
- Čvrsto kućište u livenom i ekstrudiranom aluminijumu
- Inox posuda sa ručkama i debelim dnom
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Mikroprekidač na poluzi zatvarača
- Poklopac od prozirnog Tritan materijala koji omogućava odličnu vidljivost tokom obrade
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Standard: špatula i kamen za oštrenje
- Asinhroni motor sa inverterom za podešavanje snage pri svim brzinama
- Kuhinjski kuter sa varijablinom brzinom obrade 600 do 2.800 rpm
- Lopatica za čišćenje poklopca i zidova posude tokom rada - scraper strugač
SIRMAN C-tronic 6 kuter
Profesionalni kuhinjski kuter 6 litara
- Čvrsto kućište u livenom i ekstrudiranom aluminijumu
- Inox posuda sa ručkama i debelim dnom
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Mikroprekidač na poluzi zatvarača
- Poklopac od prozirnog Tritan materijala koji omogućava odličnu vidljivost tokom obrade
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Standard: špatula i kamen za oštrenje
- Asinhroni motor sa inverterom za podešavanje snage pri svim brzinama
- Kuhinjski kuter sa varijablinom brzinom obrade 600 do 2.800 rpm
- Lopatica za čišćenje poklopca i zidova posude tokom rada - scraper strugač
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

