Profesionalni blender 3Lt Black Omake
220 € Originalna cena je bila: 220 €.198 €Trenutna cena je: 198 €. cena bez PDV-a
Profesionalni barski blender sa čašom kapaciteta 3 litre – pogodan za led
- 3 litre zapremina čaše
- 2,2 kW snaga motora
- potenciometar za određivanje brzine rada
- PULSE funkcija
- MAX 25.000 rpm
- čaša od polycarbonate materijala
- kućište od ABS plastike
Najsnažniji blender u ponudi sa motorom 2,2 kW
Profesionalni barski blender sa čašom kapaciteta 3 litre – pogodan za led
- 3 litre zapremina čaše
- 2,2 kW snaga motora
- potenciometar za određivanje brzine rada
- PULSE funkcija
- MAX 25.000 rpm
- čaša od polycarbonate materijala
- kućište od ABS plastike
Najsnažniji blender u ponudi sa motorom 2,2 kW
| Dimenzije (ŠxDxV) | 210x240x490 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2,2 kW |
| Broj obrtaja motora | max 25.000 rpm, podešavanje brzine, pulse |
| Zapremina čaše | 3 lit. |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, PULSE taster |
| Materijal izrade čaše | BPA free, polycarbonate |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 316 |
| Materijal izrade kućišta | ABS tvrda plastika |
| Težina | 4,7 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Omake Industrial Kitchen Equipment Turkey |
Povezani proizvodi
Carimali Cento 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni aparat za kafu sa dve grupe
Carimali Cento 2 je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Cento 2 dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).

