Giorik BE96FA električni kiper 120LT
Kuhinjski motorizovani električni kiper tiganj 120 litara automatski – serija 900
- Dno izradjeno od legure čelika Fe510 12 mm debljine
- Zaobljene unutrašnje ivice
- Posuda kapaciteta 120 litara
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Ventil za sipanje vode
*Proizvod se više ne proizvodi – zamena BE96XA
Kuhinjski motorizovani električni kiper tiganj 120 litara – automatski – serija 900
- Paneli uredjaja od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304
- Kiper tiganj sa sistemom motorizovanog – automatskog podizanja posude
- Stranice posude kipera od nerdjajućeg čelika
- Dno izradjeno od legure čelika Fe510 12 mm debljine
- Priključak na vodovodnu mrežu sa slavinom za punjenje tanka
- Punjenje tanka vodom moguće i kada je poklopac zatvoren
- Poklopac kipera od duplog lima
- Kanal na poklopcu za prikupljanje kondenzovane vode i vraćanje u tank
- Poklopac sa šarkama od nerdjajućeg čelika INOX AISI 304 sa balansirajućim oprugama
- Grejači visokog učinka od Incoloy legure, postavljeni ispod grejne posude kipera
- Kuhinjski kiper sa termostatski podesivom radnom temperaturom 50-300°C
- Zaštitni tersmostat sa resetom u slučaju pregrevanja
- Grejna površina 1126×595 mm
- Zapremina 120 litara
- Mikroprekidač za prekid grejanja ukoliko je kiper u podignutom položaju
- Svetlosni indikatori za prikaz radne funkcije
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 19 kW |
| Kapacitet | 120 litara |
| Kontrola | ventil za dovod vode sa izlivom u kiper, ON/OFF prekidač, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Kipovanje | elektromotor za podizanje i spuštanje posude |
| Grejna ploča | 12 mm debljine, legura od čelika Fe510, 1126×595 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2″ |
| Težina | 200 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Giorik BE94FA električni kiper 80LT
Kuhinjski motorizovani električni kiper tiganj 80 litara automatski - serija 900
- Dno izradjeno od legure čelika Fe510 12 mm debljine
- Zaobljene unutrašnje ivice
- Posuda kapaciteta 80 litara
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Ventil za sipanje vode
Giorik BE94FM električni kiper 80LT
Kuhinjski kiper tiganj manuelni 80 litara - serija 900
- Dno izradjeno od legure čelika Fe510 12 mm debljine
- Zaobljene unutrašnje ivice
- Posuda kapaciteta 80 litara
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Ventil za sipanje vode
Giorik BG94FA kiper GAS 80LT
Kuhinjski motorizovani gasni kiper tiganj 80 litara - serija 900
- Dno izradjeno od legure čelika Fe510 12 mm debljine
- Zaobljene unutrašnje ivice
- Posuda kapaciteta 80 litara
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Ventil za sipanje vode
Giorik BG94FM kiper GAS 80LT
Kuhinjski kiper tiganj gasni manuelni 80 litara - serija 900
- Dno izradjeno od legure čelika Fe510 12 mm debljine
- Zaobljene unutrašnje ivice
- Posuda kapaciteta 80 litara
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Ventil za sipanje vode
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

