VITAL PRIME101EW konvektomat
7.647 € cena bez PDV-a
Konvektomat sa samopranjem 10 GN 1/1
Temperatira do 300 °C
Direktno ubacivanjem pare
Sistem automatskog pranja sa tečnim deterdžentom
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje – scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara – na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja – spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
| Dimenzije (ŠxDxV) | 970x910x1155 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 19,2 kW |
| Zagrevanje komore | INCOLOY električni grejači |
| Kapacitet plehova | 10 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 72 mm |
| Kontrola | sistem samopranja, digitalni kontroler sa rotacionim tasterom |
| Tajmer | 180 minuta, kontinuiran ciklus |
| Programiranje | 20 programa rada u 5 faza |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Ventilator | 2 brzine reverzibilni |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Težina | 185 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
VITAL PRIME061E konvektomat
Konvektomat sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 6x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje - scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja - spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
VITAL PRIME101E konvektomat
Konvektomat 10 GN 1/1 do 300 °C sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 10x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje - scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja - spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
Opcionalno
VITAL PRIME102E konvektomat
Konvektomat za 10 plehova GN 2/1 ili 20x GN 1/1 sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 10x GN 2/1 ili 20x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje - scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja - spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FE9117 električna friteza
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

