HOME » Ugostiteljska oprema » VITAL PRIME101E konvektomat
La Monferrina P12 pasta mašina
11.642 € cena bez PDV-a
VITAL PRIME102E konvektomat
6.072 € cena bez PDV-a
VITAL PRIME101E konvektomat
5.232 € Originalna cena je bila: 5.232 €.4.447 €Trenutna cena je: 4.447 €. cena bez PDV-a
Konvektomat 10 GN 1/1 do 300 °C sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 10x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje – scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara – na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja – spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
Opcionalno
Šifra proizvoda:
VITAL PRIME101E
Kategorije: Konvektomati, Kuhinjska oprema
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 970x910x1155 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 19 kW |
| Zagrevanje komore | INCOLOY električni grejači |
| Kapacitet plehova | 10 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 72 mm |
| Kontrola | digitalni kontroler sa rotacionim tasterom |
| Tajmer | 180 minuta, kontinuiran ciklus |
| Programiranje | 20 programa rada u 5 faza |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Način rada peći | 3 moda: konvekcijski, parni, kombinovani |
| Ventilator | 2 brzine reverzibilni |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | Ø 32 mm |
| Težina | 165 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
VITAL PRIME061E konvektomat
4.520 € cena bez PDV-a
Konvektomat sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 6x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje - scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja - spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
VITAL PRIME101EM konvektomat
4.708 € cena bez PDV-a
Konvektomat sa 10 tacni GN 1/1
Kapacitet plehova 10x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 120 minuta
- mehanički termostat za regulaciju temperature
- manuelna funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
VITAL PRIME102E konvektomat
6.072 € cena bez PDV-a
Konvektomat za 10 plehova GN 2/1 ili 20x GN 1/1 sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 10x GN 2/1 ili 20x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 180 minuta
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 20 programa rada u 5 faza: podesiva petostepena funkcija pripreme u programu
- rotaciono dugme za izbor i podešavanje - scroll taster
- manuelna ili automatska funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- dvobrzinski ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- funkcija regeneracije do 150 °C
- funkcija predgrevanja komore konvektomata
- funkcija hlađenja - spuštanja temperature u komori
- ručni tuš za pranje konvektomata
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
VITAL PRIME102EM konvektomat
5.368 € cena bez PDV-a
Konvektomat 20 GN 1/1 sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 10x GN 2/1 ili 20x GN 1/1
- vreme pripreme podesivo do 120 minuta
- mehanički termostat za regulaciju temperature
- manuelna funkcija ubacivanja pare
- unutrašnje osvetljenje sa halogenom lampom
- zaptivena guma na vratima
- ventilator sa turbinom od nerđajućeg čelika i dvosmernom rotacijom
- jednostavno čišćenje unutrašnjosti, zaobljeni uglovi grejne komore
- mikroprekidač za vrata
- dvostruko staklo na vratima, otporno na visoke temperature
- unutrašnje staklo se otvara - na šarkama
- podesiva temperatura pripreme do 300 °C
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora konvektomata
- sigurnosni termostat
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
GIX8 automatski depurator
380 € cena bez PDV-a
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a

