Bain Marie sa slavinom
220 € cena bez PDV-a
Bain marie stoni – topla kupka, bez posuda, kapaciteta 1/1 GN 150h mm
Održava temperaturu proizvoda indirektnim grejanjem – na pari.
Kapacitet:
- 3 posude 1/3 GN max. 150h mm – opcionalno
- 2 posude 1/2 GN max. 150h mm – uz uređaj
- 1 posuda 1/1 GN max. 150h mm – opcionalno
- bez posuda – kapacitet 1/1 GN
Slavina za ispuštanje vode
Napomena:
Isporučuje se bez posuda
| Dimenzije (ŠxDxV) | 338x540x248 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,2 kW |
| Kapacitet tanka | isporučuje se bez posuda, 2x 1/2 GN h150mm, 3x 1/3 GN h150 mm, GN 1/1 150h mm |
| Radna temperatura | 45-90°C |
| Otpadna voda | slavina za ispuštanje vode |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 8 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Bain Marie sa slavinom 1/1 GN set
Bain marie 1 posuda GN 1/1 150h mm sa slavinom - topla kupka:
Održava temperaturu proizvoda indirektnim grejanjem - na pari.
Kapacitet:
- 3 posude 1/3 GN max. 150h mm - opcionalno
- 2 posude 1/2 GN max. 150h mm - opcionalno
- 1 posuda 1/1 GN max. 150h mm - uz uređaj
- bez posuda - kapacitet 1/1 GN
Slavina za ispuštanje vode
Napomena:
Isporučuje se sa 1 inox posudom 1/1 GN 150h i poklopcem
Bain Marie sa slavinom 2x 1/2 GN set
Bain marie sa dve posude GN 1/2 150h mm - topla kupka:
Održava temperaturu proizvoda indirektnim grejanjem - na pari.
Kapacitet:
- 3 posude 1/3 GN max. 150h mm - opcionalno
- 2 posude 1/2 GN max. 150h mm - uz uređaj
- 1 posuda 1/1 GN max. 150h mm - opcionalno
- bez posuda - kapacitet 1/1 GN
Slavina za ispuštanje vode
Napomena:
Isporučuje se sa 2 inox posude 1/2 GN 150h sa poklopcima
Bain Marie sa slavinom 3x 1/3 GN set
Bain marie sa tri posude GN 1/3 150h mm - topla kupka:
Održava temperaturu proizvoda indirektnim grejanjem - na pari.
Kapacitet:
- 3 posude 1/3 GN max. 150h mm - uz uređaj
- 2 posude 1/2 GN max. 150h mm - opcionalno
- 1 posuda 1/1 GN max. 150h mm - opcionalno
- bez posuda - kapacitet 1/1 GN
Slavina za ispuštanje vode
Napomena:
Isporučuje se sa 3 inox posude 1/3 GN 150h sa poklopcima
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

