Lampe za grejanje hrane Bartscher I2WL552 1/1
135 € cena bez PDV-a
Lampe za grejanje hrane – grejač hrane sa lampama
Održava temperaturu gotovog proizvoda direktnim grejanjem – infracrvene sijalice snage 2x 275W
Kapacitet:
- 1 posuda 1/1 GN 65h mm
Podesiva visina infracrvene lampe u 3 nivoa: 425, 475 ili 525 mm.
Aluminijumska struktura.
Predviđeno za profesionalnu upotrebu u fast food objektima ili restoranskim kuhinjama.
*Isporučuje se bez GN posude
| Dimenzije (ŠxDxV) | 425x620x358 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2x 275 W |
| Kapacitet | 1 kontejner 1/1 GN 65h mm |
| Radna temperatura | ~70° C |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Težina | 1,6 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Bartscher GmbH Germany |
Bartscher brend
Kompanija Bartscher GmbH Germany je jedna od vodećih kompanija u evropskoj industriji komercijalnih kuhinja. Asortiman proizvoda uključuje veliki izbor profesionalnih aparata, praktičnih kuhinjskih pomagala i inovativnih rešenja proizvoda: sve što je potrebno modernoj komercijalnoj kuhinji za efikasan rad.
Na tržištu od 1876
Od kada je osnovan 1876. godine, Bartscher GmbH Germany je postao dobavljač kompletnog asortimana za profesionalne kuhinje. Uređaji marke Bartscher dostupni su u velikom broju zemalja u Evropi, preko ovlašćenih veleprodajnih i maloprodajnih partnera. Takođe, zahvaljujući posvećenom timu, tradicionalno visok kvalitet usluge je zagarantovan širom Evrope.
Moderna infrastruktura
Ova tradicionalna kompanija ima modernoskladište sa 17.600 otvora za palete i 16.500 kvadratnih metara skladišnog prostora u svom sedištu u Salzkotten-u. Prednost za kupce: Uvek postoji 2.000 proizvoda na zalihama koji se mogu vrlo brzo isporučiti. Takođe, mikroprocesorski kontrolisan paternoster sistem obezbeđuje brzu isporuku skoro svih rezervnih delova.
Od ljudi za ljude
Široka paleta proizvoda je podržana odličnim konceptom korisničke podrške kojem Bartscher GmbH Germany pridaje veliki značaj. Detaljna podrška, brza korisnička podrška i iskusan tim za upravljanje projektima obezbeđuju veoma visok nivo kvaliteta usluge.
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik FE9117 električna friteza
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

