HOME » Ugostiteljska oprema » Tefcold GVC33-120 nadgradna salatara 120 cm 5x 1/4 GN
Tefcold GVC33-180 nadgradna salatara 180 cm 8x 1/4 GN
520 € cena bez PDV-a
Tefcold GVC33-180 S/S nadgradna salatara 8x 1/4 GN
536 € cena bez PDV-a
Tefcold GVC33-120 nadgradna salatara 120 cm 5x 1/4 GN
480 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 120 cm za 5 posuda 1/4 GN
- kapacitet 5x 1/4 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Šifra proizvoda:
Tefcold 32373
Kategorije: Fast food, Pizza oprema, Vitrine za priloge, Salatare, Rashladna oprema, Salatare
Opis
Nadgradna salatara za priloge 120 cm za 5 posuda 1/4 GN
- kapacitet 5x 1/4 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x335x448 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 5x GN 1/4 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 110 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Rashladni fluid | 45 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | Inox AISI 201 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/4 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 25 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Maxima nadgradna salatara 95 cm 3x 1/3 GN
636 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
682 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 140 cm 6x 1/3 GN
775 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
961 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Sammic CA-31 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica.
Kapacitet do 450 kg/h.
Savršen rez.
Ovalni ulaz na poklopcu 172×77 mm i okrugli Ø52 mm.
Univerzalna kuhinjska mašina:
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izrađena od nerđajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Univerzalna kuhinjska seckalica napravljena da traje
- Izrađeno od nerđajućeg čelika i materijala najvišeg kvaliteta prikladnih za kontakt sa hranom: kućište motora i ulazni levak od nerđajućeg čelika, glava mašine od prehrambenog aluminijuma (food-grade)
- Asinhroni motor velike snage
Maksimalni komfor za korisnika
- Ergonomski dizajn. Pristupačan za rad.
- Bočno izbacivanje proizvoda sečenja: zahteva manje mesta na radnoj površini i vodi proizvod izbegavajući prskanje.
- Elektronski kontrolni panel sa jednostavnim komandama
Održavanje, bezbednost, higijena
- Levak i poklopac se jednostavno skidaju za potrebe pranja
- Kombinacija sigurnostnih sistema: levak i poklopac sa mikroprekidačima koji sprečavaju rad mašine ukoliko nije propisno sklopljena
- Uređaj sa sertifikatom NSF-International (u skladu sa propisima o higijeni, čišćenju i prehrambenim materijalima).
U zavisnosti od noža koji se koristi, univerzalna kuhinjska seckalica može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće, kockice (krompir-pomfrit-čips, šargarepu, cveklu, kupus, pečurke, paradajz, krastavac ...)
- sve vrste sireva (rendanje kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- orašasti plodovi: lešnik, badem ...
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Mikser za testo Prismafood IBM30
1.337 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM40
1.548 € cena bez PDV-a

