HOME » Ugostiteljska oprema » Maxima nadgradna salatara 140 cm 6x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
682 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 150 cm 5x 1/3 GN + 1x 1/2 GN
806 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 140 cm 6x 1/3 GN
775 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 140 cm sa 6 posuda 1/3 GN
- kapacitet 6x 1/3 GN max 150h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+10°C plusni režim rada
- statičko hladjenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Šifra proizvoda:
Maxima 09400323
Kategorije: Fast food, Pizza oprema, Vitrine za priloge, Rashladna oprema, Salatare, Salatare
Opis
Nadgradna salatara za priloge 140 cm sa 6 posuda 1/3 GN
- kapacitet 6x 1/3 GN max 150h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+10°C plusni režim rada
- statičko hladjenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1400x395x435 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 6x GN 1/3 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 200 W |
| Temperaturni režim | 0°/+10°C |
| Rashladni fluid | R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | +32° C / 65% vlažnost vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/3 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 45 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Maxima nadgradna salatara 95 cm 3x 1/3 GN
636 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
682 € cena bez PDV-a
Maxima nadgradna salatara 150 cm 5x 1/3 GN + 1x 1/2 GN
806 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 150 cm za 5 posuda 1/3 GN + 1 posuda 1/2 GN
- kapacitet 5x 1/3 GN +1x 1/2 GN max 150h mm (isporučuje se bez posuda)
- staklena nadgradnja - otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat Dixell
- 0°/+10°C plusni režim rada
- statičko hladjenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Maxima nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
961 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Sammic CA-62 univerzalna seckalica
Zanolli Teorema Polis T2 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
4.905 € cena bez PDV-a
Jednoetažna električna peć - 2 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba
Mikser za testo Prismafood IBM30
1.337 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM10
961 € cena bez PDV-a

