Tefcold GVC33-180 nadgradna salatara 180 cm 8x 1/4 GN
520 € cena bez PDV-a
Nadgradna salatara za priloge 180 cm za 8 posuda 1/4 GN
- kapacitet 8x 1/4 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Nadgradna salatara za priloge 180 cm za 8 posuda 1/4 GN
- kapacitet 8x 1/4 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+8°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1800x335x448 mm |
|---|---|
| Kapacitet GN posuda | 8x GN 1/4 |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 122 W |
| Temperaturni režim | +2°/+8° C |
| Rashladni fluid | 45 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (42kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | Inox AISI 201 |
| Klimatska klasa | +30°C / 55% vlažnosti vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | GN posude 1/4 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 32 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Maxima nadgradna salatara 95 cm 3x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 120 cm 4x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 140 cm 6x 1/3 GN
Maxima nadgradna salatara 200 cm 9x 1/3 GN
Povezani proizvodi
Univerzalna seckalica za povrće SIRMAN TM ALL
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerđajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, uređaj može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- lešnik, badem
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Ovalni ulaz na poklopcu 158x75 mm i okrugli Ø52 mm.
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 300 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)SIRMAN TM ALL je idealna seckalica za upotrebu u picerijama, uz dva noža (poručuju se dodatno):
- DF2 za sečenje šampinjona
- DT7 ili DT9 kao mašina za rendanje sira - mozzarele
Sammic CA-62 univerzalna seckalica
Sirman HERCULES 10 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 8 kg zamesa
Kapacitet miksera 12 litara - zames 8 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 280x190 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 40 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 35 kg zamesa
Kapacitet miksera 41 litar - zames 35 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 41 litar / 35 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 452x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

