Giorik LFE6783 električna friteza 8+8 L
1.874 € cena bez PDV-a
Dupla pultna električna friteza 8+8 litara ulja – serija 600
- Dva bazena
- upresovani bazeni sa zaobljenim ivicama
- 8+8 litara ulja kapacitet bazena
- Dimenzija jedne korpe 230 x 290 x 100 mm
- termostatska kontrola temperature ulja 50°-190°C
- zaštita od pregrevanja
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Dupla pultna električna friteza 8+8 litara ulja – serija 600
2 bazena
Pultna električna friteza visokih performansi Giorik
Profesionalna električna friteza za maksimalan kvalitet prženja
Mehanička kontrola profesionalne električne friteze
- Mehanički termostat 50°-190°C
- Sigurnosni termostat – zaštita od pregrevanja 230°C
Konstrukcija električne friteze
- Dva bazena
- Dimenzija jedne korpe 230 x 290 x 100 mm
- Struktura od nerđajućeg čelika
- Mehaničke komande postavljene sa prednje strane.
- Upresovan bazen od nerdjajućeg čelika, sa zaobljenim ivicama sa velikom hladnom zonom.
- Prostrano područje rada kako bi se sprečilo izlivanje ulja van friteze.
- Grejači se podižu radi lakšeg čišćenja
Profesionalne električne friteze Giorik GIO 60.
- LFE4750 – 1 bazen – 6 litara
- LFE4783 – 1 bazen – 8 litara
- LFE4910 – 1 bazen – 10 litara
- LFE6750 – 2 bazena – 6+6 litara
- LFE6783 – 2 bazena – 8+8 litara
- LFE6910 – 2 bazena – 10+10 litara
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x600x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12,6 kW |
| Zapremina bazena | 8+8 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 230x290x100 mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C, mehanički termostat |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom (230° C) |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX |
| Opcionalna dodatna oprema | 2 korpe 110x280x100h mm |
| Težina | 31 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Giorik FE7117 električna friteza
Giorik FE7113M električna friteza melting system
Giorik FE7117M električna friteza melting system
Giorik FE7207M dvodelna električna friteza melting system
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL74GE
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

