MASTER 30 Y12 – Mlin za meso sa mikserom
8.688 € cena bez PDV-a
Mlin za meso sa mikserom 850 kg/h – Enterprise
- Enterprise verzija (moguća doplata za 1/2 Unger ili total unger sistem)
- Kućište od nerđajućeg čelika AISI 304 + točkovi sa kočnicom
- Spoljašnja glava od inoxa – 32
- sistem za sečenje i posuda za punjenje (42 L) se skidaju radi lakom čišćenja
- Dva nezavisna motora sa funkcijom rada unazad
- Sistem prenosa zatvoren u uljnom reduktoru
- Produktivnost – 600 – 850 kg/h
- Snaga mlevenja 2940 W; snaga miksera – 1102 W
- Težina 140 kg
- Sigurnosni prekidač na poklopcu
- Vazdušni klipovi za otvaranje poklopca
- Nož od nerđajućeg čelika – samooštrenje
- Tajmer
- Opciono – pedala za nožnu kontrolu, poluautomatski dodatak za hamburgere
Mlin za meso sa mikserom 850 kg/h – Enterprise
Profesionalna mašina za mlevenje mesa sa automatskim mikserom, pogodna za prehrambene centre, industrije mesa, mesare…
- Enterprise verzija (moguća doplata za 1/2 Unger ili total unger sistem)
- Kućište od nerđajućeg čelika AISI 304 + točkovi sa kočnicom
- Spoljašnja glava od inoxa – 32
- sistem za sečenje i posuda za punjenje (42 L) se skidaju radi lakom čišćenja
- Dva nezavisna motora sa funkcijom rada unazad
- Sistem prenosa zatvoren u uljnom reduktoru
- Produktivnost – 600 – 850 kg/h
- Snaga mlevenja 2940 W; snaga miksera – 1102 W
- Težina 140 kg
- Sigurnosni prekidač na poklopcu
- Vazdušni klipovi za otvaranje poklopca
- Nož od nerđajućeg čelika – samooštrenje
- Tajmer
- Opciono – pedala za nožnu kontrolu, poluautomatski dodatak za hamburgere
Mašine za mlevenje mesa sa mikserom su dostupne u različitim veličinama:
Master 30 Y12 – Produktivnost 850 kg/h
Master 60 Y12 – Produkstivnost 1000 kg/h
Master 90 Hp 5 Y12 – Produktivnost 1200 kg/h
| Dimenzije (ŠxDxV) | 658x752x1477 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 2940 W + 1102 W |
| Zapremina posude za punjenje | 42 Lit. |
| Kapacitet | 600-850 kg/h |
| Kontrola | REVERSE, tasteri sa IP67 zaštitom, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 304 |
| Glava mlina | 32, demontažna, INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | pedala za nožnu kontrolu, formater za hamburgere |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 140 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
La Minerva – A/E 22 – mašina za mlevenje mesa
Profesionalna mašina za mlevenje mesa - glava 22 - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 22
- posuda za punjenje koja se može ukloniti
- Funkcije - start, stop, reverse
- Produktivnost - oko 250 kg/h (4,2 kg/min)
- Snaga 1,1 kW
- Težina 30 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
La Minerva – A/E 32 – mašina za mlevenje mesa
Mašina za mlevenje mesa - 32 spoljašnja glava - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- Unger verzija - moguća doplata
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 32
- posuda za punjenje koja se može ukloniti - sa bezbednosnim prekidačem
- Funkcije - start, stop, unazad
- Produktivnost - oko 450 kg/h (7,5 kg/min)
- Snaga 2,2 kW (trofazni) / 1,7 kW (monofazni)
- Težina 44 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
Povezani proizvodi
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
PIRA 80 Black peć na ćumur
Mikser za testo Prismafood IBT40
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

