HOME » Ugostiteljska oprema » MASTER 60 Y12 – Mlin za meso sa mikserom
MASTER 30 Y12 - Mlin za meso sa mikserom
8.688 € cena bez PDV-a
MASTER 90 HP5 Y12 - Mlin za meso sa mikserom
10.232 € cena bez PDV-a
MASTER 60 Y12 – Mlin za meso sa mikserom
9.096 € cena bez PDV-a
Mlin za meso sa mikserom 1000 kg/h – Enterprise
- Enterprise verzija (moguća doplata za 1/2 Unger ili total unger sistem)
- Kućište od nerđajućeg čelika AISI 304 + točkovi sa kočnicom
- Spoljašnja glava od inoxa – 32
- sistem za sečenje i posuda za punjenje (80 L) se skidaju radi lakom čišćenja
- Dva nezavisna motora sa funkcijom rada unazad
- Sistem prenosa zatvoren u uljnom reduktoru
- Produktivnost – 850 – 1000 kg/h
- Snaga mlevenja 2940 W; snaga miksera – 1102 W
- Težina 165 kg
- Sigurnosni prekidač na poklopcu
- Vazdušni klipovi za otvaranje poklopca
- Nož od nerđajućeg čelika – samooštrenje
- Tajmer
- Opciono – pedala za nožnu kontrolu, poluautomatski dodatak za hamburgere
Šifra proizvoda:
Sirman 40846541J1233
Kategorije: Mlinovi za meso, Kuhinjska oprema, Obrada mesa, Mlinovi za meso
Opis
Mlin za meso sa mikserom 1000 kg/h – Enterprise
Profesionalna mašina za mlevenje mesa sa automatskim mikserom, pogodna za prehrambene centre, industrije mesa, mesare…
- Enterprise verzija (moguća doplata za 1/2 Unger ili total unger sistem)
- Kućište od nerđajućeg čelika AISI 304 + točkovi sa kočnicom
- Spoljašnja glava od inoxa – 32
- sistem za sečenje i posuda za punjenje (80 L) se skidaju radi lakom čišćenja
- Dva nezavisna motora sa funkcijom rada unazad
- Sistem prenosa zatvoren u uljnom reduktoru
- Produktivnost – 850 – 1000 kg/h
- Snaga mlevenja 2940 W; snaga miksera – 1102 W
- Težina 165 kg
- Sigurnosni prekidač na poklopcu
- Vazdušni klipovi za otvaranje poklopca
- Nož od nerđajućeg čelika – samooštrenje
- Tajmer
- Opciono – pedala za nožnu kontrolu, poluautomatski dodatak za hamburgere
Mašine za mlevenje mesa sa mikserom su dostupne u različitim veličinama:
Master 30 Y12 – Produktivnost 850 kg/h
Master 60 Y12 – Produkstivnost 1000 kg/h
Master 90 Hp 5 Y12 – Produktivnost 1200 kg/h
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 685x732x1694 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | HP 4 + 1,5, 2940 W + 1102 W |
| Zapremina posude za punjenje | 80 Lit. |
| Kapacitet | 850-1000 kg/h |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, REVERSE, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 304 |
| Glava mlina | 32, demontažna, INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | pedala za nožnu kontrolu, formater za hamburgere |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 165 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
La Minerva – A/E 22 – mašina za mlevenje mesa
1.908 € cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za mlevenje mesa - glava 22 - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 22
- posuda za punjenje koja se može ukloniti
- Funkcije - start, stop, reverse
- Produktivnost - oko 250 kg/h (4,2 kg/min)
- Snaga 1,1 kW
- Težina 30 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
La Minerva – A/E 32 – mašina za mlevenje mesa
3.132 € cena bez PDV-a
Mašina za mlevenje mesa - 32 spoljašnja glava - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- Unger verzija - moguća doplata
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 32
- posuda za punjenje koja se može ukloniti - sa bezbednosnim prekidačem
- Funkcije - start, stop, unazad
- Produktivnost - oko 450 kg/h (7,5 kg/min)
- Snaga 2,2 kW (trofazni) / 1,7 kW (monofazni)
- Težina 44 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

