TEFCOLD BTA54-B1 – frižider za limenke
346 € cena bez PDV-a
Frižider za limenke 54 litre cilindrični
- temperaturni opseg od +1 do +9°C
- idealan za brendiranje
- elegantan dizajn
- flip-flop prozirni poklopac
- Crni eksterijer
- žičana korpa
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- 4 točkića za lako pomeranje
Cilindrični frižideri za limenke i flaširano piće su dizajnirani da konstantno održavaju optimalnu temperaturu, time održavajući pića hladnim i spremnim za konzumaciju.
Frižider za limenke 54 litre cilindrični
- od +1 do +9°C
- visok učinak hlađenja pića
- pogodan za brendiranje
Kapacitet
- 72 limenke 330 ml
- 48 limenke 500 ml
- 63 flašice 330 ml
- 33 flašica 500 ml
- neto zapremina 54 litre
Hlađenje flaširanog pića
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- klimatska klasa CC2
- rashladni fluid R600a
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: presvučeni lim u crnoj boji
- 4 točkića – 1 sa kočnicom – za lako premeštanje u objektu
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Cilindrični frižideri za limenke i flaširano piće su dizajnirani da konstantno održavaju optimalnu temperaturu, time održavajući pića hladnim i spremnim za konzumaciju.
Ovi frižideri za piće imaju mogućnost brzog snižavanja temperature.
Savršeni su za maloprodajne objekte ili proslave.
Dostupne varijante:
Neto zapremina 54 litre
| Dimenzije (ŠxDxV) | 456x456x832 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 379x379x475 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 74 W |
| Boja | crna |
| Energetska klasa | B class |
| Potrošnja el. energije | 0,465 kWh/24h |
| Neto zapremina | 54 lit. |
| Temperaturni režim | +1°/+9° C |
| Rashladni fluid | 30 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Vrata | poklopac na preklapanje |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Klimatska klasa | CC2 (Ta 32°C – HR 65%) |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Težina | 20 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD SCU1425H frižider za piće
Frižider za flaširano piće SCU1425H 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- staklena vrata bez vidljivog rama
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Carimali Bubble 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni espresso aparat sa dve grupe
Carimali Bubble je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Bubble dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Manji profesionalni espresso aparat BUBBLE: Carimali BUBBLE 1 grupa
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor

