TEFCOLD BTA76-B1 – frižider za limenke
368 € cena bez PDV-a
Frižider za limenke i flašice cilindrični
- temperaturni opseg od +1 do +9°C
- idealan za brendiranje
- elegantan dizajn
- flip-flop prozirni poklopac
- Crni eksterijer
- žičane korpe
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- 4 točkića za lako pomeranje
Cilindrični frižideri za limenke i flaširano piće su dizajnirani da konstantno održavaju optimalnu temperaturu, time održavajući pića hladnim i spremnim za konzumaciju.
Frižider za limenke i flašice cilindrični
- od +1 do +9°C
- visok učinak hlađenja pića
- pogodan za brendiranje
Kapacitet
- 84 limenke 330 ml
- 60 limenke 500 ml
- 90 flašice 330 ml
- 42 flašica 500 ml
- neto zapremina 76 litara
- žičane korpe
Hlađenje flaširanog pića
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 2
- rashladni fluid R600a
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: presvučeni lim u crnoj boji
- 4 točkića
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Cilindrični frižideri za limenke i flaširano piće su dizajnirani da konstantno održavaju optimalnu temperaturu, time održavajući pića hladnim i spremnim za konzumaciju.
Ovi frižideri za piće imaju mogućnost brzog snižavanja temperature.
Savršeni su za maloprodajne objekte ili proslave.
Dostupne varijante:
Neto zapremina 76 litara
| Dimenzije (ŠxDxV) | 456 x 456 x 1076 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 379 x 379 x 668 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 76 W |
| Boja | crna |
| Energetska klasa | Class C |
| Potrošnja el. energije | 0.558 kWh/24h |
| Neto zapremina | 76 lit. |
| Temperaturni režim | +1°/+9° C |
| Rashladni fluid | 38 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Vrata | poklopac na preklapanje |
| Unutrašnje osvetljenje | nema |
| Klimatska klasa | CC2 (Ta 32°C – HR 65%) |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Težina | 25 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD SCU1425H frižider za piće
Frižider za flaširano piće SCU1425H 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- staklena vrata bez vidljivog rama
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

