Yazicilar L65IV kuter Hummusmaster®
9.643 € cena bez PDV-a
Samostojeći kuter kapaciteta 65 litara – (kuter / mikser / homogenizator) za humus, majonez, meso i sve vrste povrća.
- 600-3.000 rpm
- 22 kg hummusa u jednom ciklusu
- 330 kg/h gotovog hummusa
Kuter mašina velike brzine za kremasto glatki humus.
Profesionalni kuhinjski kuter kapaciteta 65 litara – samostojeći kuter velike snage
Samostojeći kuter velike snage
Kuter kapaciteta 65 litara – (kuter / mikser / homogenizator) za humus, majonez, meso i sve vrste povrća. Kuter mašina velike brzine za kremasto glatki humus.
65 litara kuter – kapacitet za srednju proizvodnju
Posuda od 65 litara je optimalne veličine za srednju proizvodnju i potrebe ketering profesionalnih kuhinja. Možete sa lakoćom pripremati pire, humus i prerađivati sve vrste organskih materijala pomoću ovog najsavremenijeg samostojećeg kutera.
Nož sa 4 oštrice garantuje odlične performanse za kratko vreme. Gornja sečiva obrađuju gornju polovinu posude kutera, dok donja sečiva obrađuju donju polovinu. Na taj način se proizvod ravnomerno obrađuje u najkraćem vremenskom periodu. Ovo izbegava pregrevanje i kvarenje krajnjeg proizvoda.
4-kraki noževi
Sečiva i osnova noža su napravljeni od nerđajućeg čelika – dugotrajnost i za maksimalna higijena.
Kuter sa varijabilnom brzinom
Model L65IV – kuter ima funkciju promenljive brzine. Ovo je još jedna inovacija u poređenju sa kuterima sa jednom ili dve brzine. Sa promenljivom brzinom možete da prilagodite brzinu sečiva za svaki proces. Tokom rada takođe možete promeniti brzinu za drugu fazu obrade. Na primer, dok pravite hummus, počinjete srednjom brzinom, a završavate velikom brzinom kako bi dobili kremastu teksturu.
Promenljiva brzina je omogućena najsavremenijom dostupnom tehnologijom – inverterima sa promenljivom frekvencijom.
Snaga+kontrola = visok učinak
Velika snaga kutera od 65 litara – 11 kW, uz pouzdanost i sigurnost na radu zahvaljujući najsavremenijoj elektronskoj kontroli u svim Yazicilar komercijalnim kuterima, omogućavaju visok učinak u proizvodnji.
Profesionalni samostojeći kuter:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 690x550x1240 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 11 kW |
| Nož | 4-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 65 lit. |
| Maksimalno punjenje | 40 lit., 22 kg hummusa |
| Broj obrtaja noža | 600-3.000 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač, mutilica, nazubljeni noževi |
| Težina | 179 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | YAZICILAR Hummusmaster® Turkey |
Slični proizvodi …
Yazicilar L20I-Lab kuter Hummusmaster®
Yazicilar L20IV kuter Hummusmaster®
Yazicilar L30IV kuter Hummusmaster®
Yazicilar L45IV kuter Hummusmaster®
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

