Yazicilar L20I-Lab kuter Hummusmaster®
3.649 € cena bez PDV-a
Samostojeći kuter kapaciteta 20 litara – (kuter / mikser / homogenizator) za humus, majonez, meso i sve vrste povrća.
- 600-3.000 rpm
- 7 kg kummusa u jednom ciklusu
- 105 kg/h gotovog hummusa
Kuter mašina velike brzine za kremasto glatki humus.
Profesionalni kuhinjski kuter kapaciteta 20 litara – samostojeći kuter velike snage
Samostojeći kuter velike snage
Kuter kapaciteta 20 litara – (kuter / mikser / homogenizator) za humus, majonez, meso i sve vrste povrća. Kuter mašina velike brzine za kremasto glatki humus.
20 litara kuter – kapacitet za profesionalce
Posuda od 20 litara je optimalne veličine za potrebe restorana, hotela i drugih profesionalnih kuhinja. Možete sa lakoćom pripremati pire, humus i prerađivati sve vrste organskih materijala pomoću ovog najsavremenijeg samostojećeg kutera.
Nož sa 4 oštrice garantuje odlične performanse za kratko vreme. Gornja sečiva obrađuju gornju polovinu posude kutera, dok donja sečiva obrađuju donju polovinu. Na taj način se proizvod ravnomerno obrađuje u najkraćem vremenskom periodu. Ovo izbegava pregrevanje i kvarenje krajnjeg proizvoda.
4-kraki noževi
Sečiva i osnova noža su napravljeni od nerđajućeg čelika – dugotrajnost i za maksimalna higijena.
Kuter sa varijabilnom brzinom
Model L20I-LAB – kuter ima funkciju promenljive brzine. Ovo je još jedna inovacija u poređenju sa kuterima sa jednom ili dve brzine. Sa promenljivom brzinom možete da prilagodite brzinu sečiva za svaki proces. Tokom rada takođe možete promeniti brzinu za drugu fazu obrade. Na primer, dok pravite hummus, počinjete srednjom brzinom, a završavate velikom brzinom kako bi dobili kremastu teksturu.
Promenljiva brzina je omogućena najsavremenijom dostupnom tehnologijom – inverterima sa promenljivom frekvencijom.
Snaga+kontrola = visok učinak
Najveća snaga kutera od 20 litara – 4kW, uz pouzdanost i sigurnost na radu zahvaljujući najsavremenijoj elektronskoj kontroli u svim Yazicilar komercijalnim kuterima, omogućavaju visok učinak u proizvodnji.
Model L20I-Lab ima najveću snagu motora na tržištu za kapacitet od 20 litara. Možete obraditi guste mešavine u velikim kapacitetima. Model je trofaznim motorom.
Profesionalni samostojeći kuter:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x380x1330 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 4 kW |
| Nož | 4-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 20 lit. |
| Maksimalno punjenje | 7 kg hummusa, 12 lit. |
| Broj obrtaja noža | 600-3.000 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač, mutilica, nazubljeni noževi |
| Težina | 108 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | YAZICILAR Hummusmaster® Turkey |
Slični proizvodi …
Yazicilar L20IV kuter Hummusmaster®
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FG9117T gasna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”

