Indukciona friteza Maxima IND8L 8 litara
574 € cena bez PDV-a
Profesionalna idnukciona friteza
- radni kapacitet 5 – 8 litara ulja;
- friteza sa bazenom zapremine 10,5 litara;
- slavina za jednostavnu zamenu ulja;
- touch panel kontrola sa LED prikazom temperature;
- temperaturni opseg podesiv od 60-190 °C;
- korpa dimenzija 185x225x135h mm;
*Napomena: ne preporučuje se za panirane poroizvode
Profesionalna indukciona friteza
Touchpad kontrola sa LED prikazom temeperature.
Visok učinak prženja zahvaljujući indukcionom sistemu grejanja ulja.
- radni kapacitet 5 – 8 litara ulja;
- friteza sa bazenom zapremine 10,5 litara;
- slavina za jednostavnu zamenu ulja;
- touch panel kontrola sa LED prikazom temperature;
- tajmer 0 – 120 minuta;
- temperaturni opseg podesiv od 60-190 °C;
- temperatura može biti podešena u 11 nivoa;
- jednostavno održavanje;
- korpa dimenzija 185x225x135h mm;
- zaštita od pregrevanja;
Profesionalna indukciona friteza 8 litara Maxima IND8L , namenjena upotrebi u fast food objektima
i restoranima (prženje pomfrita, pohovanje BEZ PREZLI …), kao i restoranskim kuhinjama gde je velika potreba za
pripremom pomfrita prženjem u dubokom ulju.
*Napomena: ne preporučuje se za panirane poroizvode, obzirom da otpad pada na dno i pregoreva u kontaktu sa grejnom površinom.
Dostupna i sa dva bazena: Maxima IND88L.
U ponudi i klasične profesionalne električne friteze, kapaciteta 9+9 litara ulja FRY 1010, odnosno 9 litara ulja FRY 10.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 288x478x410 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.500 W |
| Zapremina bazena | 8 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1 korpa 185x225x135h mm |
| Regulacija temperature | 60 – 190 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 13,7 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”

