Mesoreznica profesionalna SIRMAN Mirra 220 C A.I.
744 € cena bez PDV-a
Profesionalna mesoreznica prečnika noža 220 mm idealna za manji restoran, zbog kompaktnih dimenzija.
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš u zatvorenom prostoru
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- Distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- Donji poklopac – zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
Opcionalno:
- teflonski nož
- nazubljeni nož
- alat za skidanje noža
Profesionalna mesoreznica prečnika noža 220 mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Uz opcionalni teflonski nož moguće je seći i polutvrde sireve na mesorznici, kao što su trapist, gauda, tilsiter … koji se neće lepiti za nož – „non stick coating“.
SIRMAN Mirra 220 C:
- prečnik INOX noža 220 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- ugao noža 25˚
- kapacitet sečenja 125 x 220 mm ili do prečnika Ø 160 mm
- nosač proizvoda površine 230 x 240 mm
- hod klizača 245 mm
- kućište od aluminijumske legure
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- odbojnici na krajevima klizača
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od teflona
- donji poklopac – zaštita motora
- gumene štelujuće nogare
- start/stop tasteri sa zaštitom
Opcionalno:
- teflonski nož – za sireve
- nazubljeni nož
- alat za skidanje noža
Profesionalna mesoreznica noža fi220 mm Mirra 220 C namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela. Mesoreznica idealna za restoran, zbog odličnog odnosa gabarita i prečnika noža.
Sirman Mirra mesoreznice dostupne u prečniku noža od 220-300 mm
Mesoreznica sa većim nožem > Mirra 250 C
Mesoreznica sa manjim nožem > Mirra Topaz 195
| Dimenzije (ŠxDxV) | 560x570x475 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 147 W |
| Prečnik noža | 220 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 25° |
| Debljina odreska | 0-13 mm |
| Hod klizača | 245 mm |
| Korisna površina sečenja | Ø 160 mm, 220 x 125 mm |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Opcionalna dodatna oprema | nazubljeni nož, teflonski nož za sireve |
| Težina | 15 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

