Prismafood G6 jednoetažna pizza peć GAS
3.450 € cena bez PDV-a
Prismafood pizza peć na gas – GAS serija
maksimalna temperatura 450°C;
- jedna etaža 620 x 920 x 150h mm;
- 6 pizza Ø 30 cm;
- 21 kW;
- nezavisna regulacija gornje i donje temperature;
- površina za pečenje od šamota;
- tubularni gorionik sa automatskim upaljačem (230VAC);
- unutrašnje osvetljenje;
- digitalni prikaz temperature unutar pizza peći;
- izolacija kamena vuna;
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom
Pizza peć na gas – plinska pizza peć
Plinska pizza peć Prismafood GAS velike snage 21 kW.
Visoke proizvodne performanse zajedno sa 100% sigurnosnim sistemom predstavljaju zaštitno obeležje kompanije Prismafood.
Pizza peć na gas Prismafood G6 je odličan uredjaj za povećanje učinka dnevne proizvodnje uz značajne uštede energije i operativnu sigurnost.
Prismafood plinske pizza peći
G6 PRISMAFOOD plinska pizza peć je jednostavna za upotrebu i neverovatno funkcionalna. Konstruisana je da omogući savršeno ispečenu pizzu, a to se dobija odvojenim kalibrisanjem dve različite radne temperature za šamotnu ploču i temeprature prostora komore peći, limitirano na 450° C.
Sveden dizajn i kontrolna tabla, omogućavaju optimalan rad, uživajući u trajnoj, pouzdanoj i jednostavnoj peći.
Gasna pizza peć je napravljena od nerđajućeg čelika (front) i plastificiranog lima (oplata), sa površinom za pečenje pizza u vatrostalnom kamenu – šamotu
Tubularni gorionik obezbedjuje radnu tempearturu regulacijom putem gasnog ventila – odvojeno podešavanje za gornju (temperatura prostora) i donju (šamotna ploča) temperaturu.
Pizza peć na gas ostvaruje uštedu energije izolacijom od kamene vune.
Kao opcionalna oprema, dostupno je postolje za pizza peć, sa otvorenim prostorom za mešalicu za testo, kao i dimnjak.
GAS serija pizza peći dostupna je u više dimenzija, kako bi odgovarala različitim vrstama proizvodnih performansi: vreme pečenja i potrošnja energije biće u savršenom balansu odabirom prave peći za vašu kuhinju:
- PRISMAFOOD GXL3L za 3 pizze Ø 35 cm – široka verzija
- PRISMAFOOD G4 za 4 pizze Ø 30 cm
- PRISMAFOOD GXL4 za 4 pizze Ø 35 cm
- PRISMAFOOD G6 za 6 pizza Ø 30 cm
- PRISMAFOOD GXL6 za 6 pizza Ø 35 cm
- PRISMAFOOD GXL6L za 6 pizza Ø 35 cm – široka verzija
- PRISMAFOOD G9 za 9 pizza Ø 30 cm
- PRISMAFOOD GXL9 za 9 pizza Ø 35 cm
Opcionalno:
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1000x1362x560 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Snaga | 21,5 kW |
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | 620x920x150h mm |
| Kapacitet | 6 pizza Ø 30cm |
| Radna temperatura | 50°-450°C |
| Kontrola | nezavisno podešavanje temperature ploče i prostora |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 16 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | obloge od plastificiranog lima, konstrukcija od čeličnog lima, front INOX AISI 304 |
| Težina | 123 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | dimnjak, postolje za peć |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Prismafood G4 jednoetažna pizza peć GAS
Prismafood pizza peć na plin - GAS serija
maksimalna temperatura 450°C;
- jedna etaža 620 x 620 x 150h mm;
- 4 pizza ø 30 cm;
- 16 kW;
- nezavisna regulacija gornje i donje temperature;
- površina za pečenje od šamota;
- tubularni gorionik sa automatskim upaljačem (230VAC);
- unutrašnje osvetljenje;
- digitalni prikaz temperature unutar pizza peći;
- izolacija kamena vuna;
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom
Prismafood G9 jednoetažna pizza peć GAS
Prismafood gasna pizza peć GAS serija
maksimalna temperatura 450°C;
- jedna etaža 920 x 920 x 150h mm;
- 9 pizza Ø 30 cm;
- 27 kW;
- nezavisna regulacija gornje i donje temperature;
- površina za pečenje od šamota;
- tubularni gorionik sa automatskim upaljačem (230VAC);
- unutrašnje osvetljenje;
- digitalni prikaz temperature unutar pizza peći;
- izolacija kamena vuna;
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom

