Prismafood G9 jednoetažna pizza peć GAS
4.157 € cena bez PDV-a
Prismafood gasna pizza peć GAS serija
maksimalna temperatura 450°C;
- jedna etaža 920 x 920 x 150h mm;
- 9 pizza Ø 30 cm;
- 27 kW;
- nezavisna regulacija gornje i donje temperature;
- površina za pečenje od šamota;
- tubularni gorionik sa automatskim upaljačem (230VAC);
- unutrašnje osvetljenje;
- digitalni prikaz temperature unutar pizza peći;
- izolacija kamena vuna;
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom
Pizza peć gasna – plinska pizza peć
Plinska pizza peć Prismafood GAS velike snage 27 kW.
Visoke proizvodne performanse zajedno sa 100% sigurnosnim sistemom predstavljaju zaštitno obeležje kompanije Prismafood.
Pizza peć na gas Prismafood G9 je odličan uredjaj za povećanje učinka dnevne proizvodnje uz značajne uštede energije i operativnu sigurnost.
Prismafood plinske pizza peći
G9 PRISMAFOOD gasna pizza peć je jednostavna za upotrebu i neverovatno funkcionalna. Konstruisana je da omogući savršeno ispečenu pizzu, a to se dobija odvojenim kalibrisanjem dve različite radne temperature za šamotnu ploču i temeprature prostora komore peći, limitirano na 450° C.
Sveden dizajn i kontrolna tabla, omogućavaju optimalan rad, uživajući u trajnoj, pouzdanoj i jednostavnoj peći.
Gasna pizza peć je napravljena od nerđajućeg čelika (front) i plastificiranog lima (oplata), sa površinom za pečenje pizza u vatrostalnom kamenu – šamotu
Tubularni gorionik obezbedjuje radnu tempearturu regulacijom putem gasnog ventila – odvojeno podešavanje za gornju (temperatura prostora) i donju (šamotna ploča) temperaturu.
Pizza peć na gas ostvaruje uštedu energije izolacijom od kamene vune.
Kao opcionalna oprema, dostupno je postolje za pizza peć, sa otvorenim prostorom za mešalicu za testo, kao i dimnjak.
GAS serija pizza peći dostupna je u više dimenzija, kako bi odgovarala različitim vrstama proizvodnih performansi: vreme pečenja i potrošnja energije biće u savršenom balansu odabirom prave peći za vašu kuhinju:
- PRISMAFOOD GXL3L za 3 pizze Ø 35 cm – široka verzija
- PRISMAFOOD G4 za 4 pizze Ø 30 cm
- PRISMAFOOD GXL4 za 4 pizze Ø 35 cm
- PRISMAFOOD G6 za 6 pizza Ø 30 cm
- PRISMAFOOD GXL6 za 6 pizza Ø 35 cm
- PRISMAFOOD GXL6L za 6 pizza Ø 35 cm – široka verzija
- PRISMAFOOD G9 za 9 pizza Ø 30 cm
- PRISMAFOOD GXL9 za 9 pizza Ø 35 cm
Opcionalno:
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1305x1362x560 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 230 VAC |
| Snaga | 27 kW |
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | 920x920x150h mm |
| Kapacitet | 9 pizza Ø 30cm |
| Radna temperatura | 50°-450°C |
| Kontrola | nezavisno podešavanje temperature ploče i prostora |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 16 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | obloge od plastificiranog lima, konstrukcija od čeličnog lima, front INOX AISI 304 |
| Težina | 156 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | dimnjak, postolje za peć |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Prismafood G4 jednoetažna pizza peć GAS
Prismafood pizza peć na plin - GAS serija
maksimalna temperatura 450°C;
- jedna etaža 620 x 620 x 150h mm;
- 4 pizza ø 30 cm;
- 16 kW;
- nezavisna regulacija gornje i donje temperature;
- površina za pečenje od šamota;
- tubularni gorionik sa automatskim upaljačem (230VAC);
- unutrašnje osvetljenje;
- digitalni prikaz temperature unutar pizza peći;
- izolacija kamena vuna;
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom
Prismafood G6 jednoetažna pizza peć GAS
Prismafood pizza peć na gas - GAS serija
maksimalna temperatura 450°C;
- jedna etaža 620 x 920 x 150h mm;
- 6 pizza Ø 30 cm;
- 21 kW;
- nezavisna regulacija gornje i donje temperature;
- površina za pečenje od šamota;
- tubularni gorionik sa automatskim upaljačem (230VAC);
- unutrašnje osvetljenje;
- digitalni prikaz temperature unutar pizza peći;
- izolacija kamena vuna;
*Mogućnost spajanja dve peći u dvoetažnu sa RACCORDO C konektorom
Povezani proizvodi
Sammic CA-62 univerzalna seckalica
Profesionalna kuhinjska seckalica SIRMAN TM INOX CE
Profesionalna univerzalna kuhinjska seckalica.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerdjajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, uredjaj može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- lešnik, badem
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Ovalni ulaz na poklopcu 158x75 mm i okrugli Ø52 mm.
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 300 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)SIRMAN TM univerzalna seckalica za povrće dostupna u 3 varijante:
- SIRMAN TM ALL - aluminijumski poklopac
- SIRMAN TM INOX - inox poklopac
- SIRMAN TM TG - otvor za ubacivanje sirovine Ø192mm sa visinom 150h mm
SIRMAN TM ALL je idealna seckalica za upotrebu u picerijama, uz dva noža (poručuju se dodatno):
- DF2 za sečenje šampinjona
- DT7 ili DT9 kao mašina za rendanje sira – mozzarele
Mikser za testo Prismafood IBT60 2V
Sirman HERCULES 20 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 17 kg zamesa
Kapacitet miksera 21 litar - zames 17 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 21 litar / 17 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 360x210 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

