Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mirra 275 C VERT.
928 € cena bez PDV-a
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža 275 mm idealna za manji restoran, zbog kompaktnih dimenzija.
- prečnik INOX noža 275 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- kapacitet sečenja 225 x 205 mm ili do prečnika Ø 205 mm
- nosač proizvoda površine 230 x 235 mm
- hod klizača 220 mm
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš u zatvorenom prostoru
- Ugrađen oštrač noža
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža 275 mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Nož mesoreznice, vertikalno postavljen, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Vertikalna mesoreznica je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame, ali i sveže meso.
SIRMAN Mirra 275 C VERT:
- prečnik INOX noža 275 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- kapacitet sečenja 225 x 205 mm ili do prečnika Ø 205 mm
- nosač proizvoda površine 230 x 235 mm
- hod klizača 220 mm
- kućište od aluminijumske legure
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- ugrađen sistem za samoštrenje
- gumene štelujuće nogare
- start/stop tasteri sa zaštitom
Profesionalna vertikalna mesoreznica noža fi275 mm Mirra 275 C VERT. namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela. Mesoreznica idealna za restoran, zbog odličnog odnosa gabarita i prečnika noža.
Sirman Mirra vertikalne mesoreznice sa dostupne u prečniku noža od 220-300 mm
- Mirra 220 C VERT. – prečnik noža 220 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 250 C VERT. – prečnik noža 250 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 275 C VERT. – prečnik noža 275 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 250 VAS BS – prečnik noža 250 mm, nazubljeni nosač proizvoda
- Mirra 275 VAS BS – prečnik noža 275 mm, nazubljeni nosač proizvoda
- Mirra 300 VAS BS – prečnik noža 300 mm, nazubljeni nosač proizvoda
| Dimenzije (ŠxDxV) | 570x535x425 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 147 W |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Prečnik noža | 275 mm |
| Ugao noža | 0° vertikalna |
| Debljina odreska | 0-13 mm |
| Hod klizača | 220 mm |
| Korisna površina sečenja | 225×205 mm |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 304 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 18,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

