Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Kuhinjski električni kazan 50 litara indirektno grejanje – serija 700
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Radna površina od nerdjajućeg čelika AISI 304 1,2mm debljine
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L, obod od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Slavina za sipanje tople i hladne vode direktno u kazan
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
- Poklopac sa balansirajućom oprugom
- Indirektno grejanje na pari pod niskim pritiskom – 0,5 bar
- Para generisana u prostoru ispod kazana – indirektno grejanje kazana
- Manometar za kontrolu pritiska u sistemu
- Automatska kontrola nivoa vode u sistemu za generisanje pare
- Elektroventil za dopunu vode u sistemu grejanja
- Kompenzacioni ventil
- Grejanje kazana moguće samo kada se postigne nivo vode u sistemu
- Kuhinjski kazan sa Incoloy 800 grejačima visokog učinka
- Sigurnosni ventil za slučaj pregrevanja sistema generisanja pare
- Sigurnosni termostat i regulator intenziteta grejanja
- Kazan prečnika 500 mm i kapaciteta 50 lit.
- Ergonomski dizajn kontrolnog panela
- Svetlosni indikatori
Opcionalno:
- perforirani ulošci – korpe za električni kazan
- kuhinjski gasni kazan sa indirektnim grejanjem PGI705 50 litara
- kuhinjski gasni kazan sa direktnim grejanjem PGD705 50 litara
Kuhinjski kazani Giorik UNIKA 700
Kazani većeg kapaciteta: Kuhinjski kazani Linija 900
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 10 kW |
| Zapremina kazana | 50 lit. |
| Sistem zagrevanja | indirektno grejanje |
| Kontrola | ventil za dovod vode, ON/OFF prekidač |
| Regulacija temperature | podešavanje intenziteta grejanja u 6 nivoa |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni ventil >0,5 bar, sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade kazana | INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Ulazna voda konekcija | 1/2” topla voda, 1/2” hladna voda |
| Otpadna voda | 3/4” |
| Težina | 120 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Povezani proizvodi
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

