AQUA grill električni Giorik GL94GE
3.816 € cena bez PDV-a
Samostojeći dupli električni grill sa vodom – serija 900
- Pečenje direktno na grejačima bez gubitaka toplote
- Posuda sa vodom neposredno ispod grejača
- Rezultat grilovanja mekana i sočna hrana
- Jednostavno održavanje
- Čišćenje pirolizom
Profesionalni dupli električni aqua grill – sa vodom – serija 900
EKO funkcija uštede električne energije: direktno pečenje na grejačima
- posuda za vodu ispod grejača
- savršen nivo vlage u proizvodu prilikom grilovanja
- grejna površina 545×640 mm
- snaga podesiva u 6 nivoa
- maksimalna temperatura 400°C
- svetlosni indikator rada
- kipujući grejači za jednostavno čišćenje
- strugač za čišćenje
- radna ploča debljine 2mm
Giorik UNIKA900 – termoblok roštilji serija 900
Aqua grill Giorik – serija 900
- GL92TE – električni, širina 400 mm, pultni
- GL94TE – električni, širina 800 mm, pultni
- GL92TV – gasni, širina 400 mm, pultni
- GL94TV – gasni, širina 800 mm, pultni
- GL96TV – gasni, širina 1200 mm, pultni
- GL92GE – električni, širina 400 mm, na zatvorenom postolju
- GL94GE – električni, širina 800 mm, na zatvorenom postolju
- GL92GV – gasni, širina 400 mm, na otvorenom postolju
- GL94GV – gasni, širina 800 mm, na otvorenom postolju
- GL96GV – gasni, širina 1200 mm, na otvorenom postolju
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 10,8 kW |
| Kontrola | podešavanje snage grejača u 6 nivoa, nezavisna kontrola leve i desne površine |
| Regulacija temperature | max 400°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Grejna površina | 545×640 mm |
| Oblik grejne površine | pečenje direktno na pločastim grejačima |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 90 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.

