HOME » Ugostiteljska oprema » Mikser za testo Prismafood IBT40
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
2.520 € cena bez PDV-a
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 35 kg zamesa
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Jedna brzina;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
Šifra proizvoda:
PRISMAFOOD IBT40
Kategorije: Mikseri za pizza testo, Pizza oprema, Kuhinjska oprema
Opis
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 35 kg zamesa
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Jedna brzina;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 230VAC
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM5
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM10
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM15
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM20
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM30
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM40
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM50
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 400VAC
PRISMAFOOD mikser za pizza testo varijabilna brzina 230VAC
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 2 brzine 400VAC
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 480x805x870 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 1.100 W |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kapacitet brašna | 22 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 35 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Broj obrtaja spirale | 85 rpm |
| Broj obrtaja kible | 10 rpm |
| Prečnik kible | Ø 450 mm |
| Visina kible | 270 mm |
| Zapremina kible | 41 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 92 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Zanolli Teorema Polis T4 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
5.355 € cena bez PDV-a
Jednoetažna električna peć - 4 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1610 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 1260 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 4 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba
Mikser za testo Prismafood IBM20
1.108 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM40
1.548 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM50
1.708 € cena bez PDV-a

