Yazicilar L9DIV-HP kuter Hummusmaster®
1.436 € cena bez PDV-a
Profesionalni kuhinjski kuter kapaciteta 9 litara
Kuter za pravljenje pesta, humusa i ostalih kremastih emulzija
Hummusmaster® sertifikat
- Inverter elektromotor pojačana HP verzija
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Kapacitet 2 kg u ciklusu rada
- Regulacija brzine obrade: 600-3.000 rpm
- Pravljenje humusa, emulzije, pesta …
Profesionalni kuhinjski kuter kapaciteta 9 litara
Kuhinjski kuter serije DIV-HP
Kuteri serije DIV-HP su dovoljno snažni za najgušće smeše i fleksibilni tako da lako kontrolišete brzinu tokom procesa rada.
Pojačan inverter motor 1,5 kW, u odnosu na standardni kuter L9DIV, obezbeđuje maksimalnu snagu u svakom trenutku, bez obzira na opterećenje kutera i garantuje izdržljivost uređaja.
AC motor sa Inverter drive sistemom je najnaprednija tehnologija kada je u pitanju varijabilna brzina rada uređaja.
Dugačka osovina posude, nov sistem poklopca sa silikonskom gumom u humus kuteru, obezbeđuju najveći kapacitet punjenja u odnosu na zapreminu posude.
Yazicilar® je internacionalno poznat brend kutera, a sada dolazi sa Hummusmaster® sertifikatom.
Profesionalni kuhinjski kuter sa pojačanim motorom

DIV-HP modeli su opremljeni funkcijom promenljive brzine i obećavaju veću fleksibilnost i širok spektar primene.
Kao jedan od najboljih komercijalnih kutera na tržištu, koristi se za pravljenje paštete, pirea od voća, povrća, za pravljenje sosova, pesto sosova i majoneza.
Kao član porodice Hummusmaster®, kuter je dobar za izradu savršeno kremastog humusa.
Profesionalni kuter sa najvišim sigurnosnim standardima
Sigurnost korisnika je na maksimumu.
Kuter ne može da se pokrene ukoliko posuda nije pravilno postavljena i ukoliko nije zaključan sigurnosni poklopac.
Posuda i poklopac poseduju elektronske senzore koji daju signal kontrolnoj ploči da je uređaj pravilno sklopljen.
U slučaju otvaranja poklopca kutera tokom rada, mašina automatski prestaje sa radom, kako bi se osigurala bezebednost korisnika.
Takođe, kontrolni panel radi na niskoj voltaži što zadovoljava internacionanle bezbednosne standarde.
Profesionalni stoni kuhinjski kuter DIV-HP serije:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 255x368x540 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.500 W – 2Hp |
| Nož | 3-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 9 lit. |
| Maksimalno punjenje | 3 kg hummusa, 5,4 lit. |
| Broj obrtaja noža | 600-3.000 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač, mutilica, nazubljeni noževi |
| Težina | 26 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | YAZICILAR Hummusmaster® Turkey |
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL74GE
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

