Yazicilar L12DIV-HP kuter Hummusmaster®
1.588 € cena bez PDV-a
Profesionalni stoni kuter za humus, pesto i sve kremaste emulzije
12 litara zapremina posude
Hummusmaster® sertifikat
- Inverter elektromotor pojačana HP verzija
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Kapacitet 4 kg u ciklusu rada
- Regulacija brzine obrade: 600-3.500 rpm
- Pravljenje humusa, emulzije, pesta …
Profesionalni kuhinjski kuter kapaciteta 12 litara – kuter za humus i pesto
Kuhinjski kuter serije DIV-HP za pravljenje humusa i pesta
Kuteri serije DIV-HP su dovoljno snažni za najgušće smeše i fleksibilni tako da lako kontrolišete brzinu tokom procesa rada.
Pojačan inverter motor 2,2 kW, u odnosu na standardni kuter L12DIV, obezbeđuje maksimalnu snagu u svakom trenutku, bez obzira na opterećenje kutera i garantuje izdržljivost uređaja.
AC motor sa Inverter drive sistemom je najnaprednija tehnologija kada je u pitanju varijabilna brzina rada uređaja.
Dugačka osovina posude, nov sistem poklopca sa silikonskom gumom u humus kuteru, obezbeđuju najveći kapacitet punjenja u odnosu na zapreminu posude.
Yazicilar® je internacionalno poznat brend kutera, a sada dolazi sa Hummusmaster® sertifikatom.
Profesionalni kuter sa pojačanim motorom

DIV-HP modeli su opremljeni funkcijom promenljive brzine i obećavaju veću fleksibilnost i širok spektar primene.
Kao jedan od najboljih komercijalnih kutera na tržištu, koristi se za pravljenje paštete, pirea od voća, povrća, za pravljenje sosova, pesto sosova i majoneza.
Kao član porodice Hummusmaster®, kuter je idealan za pravljenje savršeno kremastog humusa.
Profesionalni kuter sa najvišim sigurnosnim standardima
Sigurnost korisnika je na maksimumu.
Kuter ne može da se pokrene ukoliko posuda nije pravilno postavljena i ukoliko nije zaključan sigurnosni poklopac.
Posuda i poklopac poseduju elektronske senzore koji daju signal kontrolnoj ploči da je uređaj pravilno sklopljen.
U slučaju otvaranja poklopca kutera tokom rada, mašina automatski prestaje sa radom, kako bi se osigurala bezebednost korisnika.
Takođe, kontrolni panel radi na niskoj voltaži što zadovoljava internacionanle bezbednosne standarde.
Profesionalni kuhinjski kuteri DIV-HP serije:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 255x368x642 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2.200 W |
| Nož | 3-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 12 lit. |
| Maksimalno punjenje | 4 kg hummusa, 7,2 lit. |
| Broj obrtaja noža | 600-3.000 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač, mutilica, nazubljeni noževi |
| Težina | 27 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | YAZICILAR Hummusmaster® Turkey |
Slični proizvodi …
Yazicilar L6DIV-HP kuter Hummusmaster®
Profesionalni kuhinjski kuter za pravljenje pesta, humusa i ostalih kremastih emulzija, kapaciteta 6 litara
Hummusmaster® sertifikat
- Inverter elektromotor pojačana HP verzija
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Kapacitet 2 kg u ciklusu rada
- Regulacija brzine obrade: 600-3.000 rpm
- Pravljenje humusa, emulzije, pesta ...
Yazicilar Kitpro L9DIV kuter Hummusmaster®
Profesionalni kuhinjski stoni kuter 9 litara
Hummusmaster® sertifikat
Trokraki nož
- AC inverter elektromotor
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Direktan prenos - bez održavanja
- Čvrsto kućište izradjeno od nerdjajućeg čelika AISI 304
- Inox posuda sa ručkom i debelim dnom
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Poklopac od polikarbonata
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Regulacija brzine obrade: 600-3.000 rpm
- Pravljenje humusa, emulzije, pesta ...
Opcionalno:
- scraper - strugač, ubrzava proces rada
Yazicilar L9DIV-HP kuter Hummusmaster®
Profesionalni kuhinjski kuter kapaciteta 9 litara
Kuter za pravljenje pesta, humusa i ostalih kremastih emulzija
Hummusmaster® sertifikat
- Inverter elektromotor pojačana HP verzija
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Kapacitet 2 kg u ciklusu rada
- Regulacija brzine obrade: 600-3.000 rpm
- Pravljenje humusa, emulzije, pesta ...
Yazicilar Kitpro L12DIV kuter Hummusmaster®
Profesionalni kuhinjski stoni kuter 12 litara
Hummusmaster® sertifikat
Trokraki nož
- AC inverter elektromotor
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Direktan prenos - bez održavanja
- Čvrsto kućište izradjeno od nerdjajućeg čelika AISI 304
- Inox posuda sa ručkom i debelim dnom
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Poklopac od polikarbonata
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Regulacija brzine obrade: 600-3.000 rpm
- Pravljenje humusa, emulzije, pesta ...
Opcionalno:
- scraper - strugač, ubrzava proces rada

