Yazicilar Kitpro L12DIV kuter Hummusmaster®
1.460 € cena bez PDV-a
Profesionalni kuhinjski stoni kuter 12 litara
Hummusmaster® sertifikat
Trokraki nož
- AC inverter elektromotor
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Direktan prenos – bez održavanja
- Čvrsto kućište izradjeno od nerdjajućeg čelika AISI 304
- Inox posuda sa ručkom i debelim dnom
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Poklopac od polikarbonata
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Regulacija brzine obrade: 600-3.000 rpm
- Pravljenje humusa, emulzije, pesta …
Opcionalno:
- scraper – strugač, ubrzava proces rada
Profesionalni kuhinjski stoni kuter 12 litara
L12DIV stoni kuhinjski kuter
Kuteri serije DIV su dovoljno snažni za najgušće smeše i fleksibilni tako da lako kontrolišete brzinu tokom procesa rada.
Inverter motor 1,5 kW, obezbedjuje maksimalnu snagu u svakom trenutku, bez obzira na opterećenje kutera i garantuje izdržljivost uredjaja.
AC motor sa Inverter drive sistemom je najnaprednija tehnologija kada je u pitanju varijabilna brzina rada uredjaja.
Dugačka osovina posude, nov sistem poklopca sa silikonskom gumom u humus kuteru, obezbedjuju najveći kapacitet punjenja u odnosu na zapreminu posude.
Yazicilar® je internacionalno poznat brend kutera, a sada dolazi sa Hummusmaster® sertifikatom.
Profesionalni kuhinjski kuter sa širokom primenom

DIV modeli su opremljeni funkcijom promenljive brzine i obećavaju veću fleksibilnost i širok spektar primene.
Kao jedan od najboljih komercijalnih kutera na tržištu, koristi se za pravljenje paštete, pirea od voća, povrća, za pravljenje sosova, pesto sosova i majoneza.
Kao član porodice Hummusmaster®, kuter je dobar za izradu savršeno kremastog humusa.
Profesionalni kuter sa najvišim sigurnosnim standardima
Sigurnost korisnika je na maksimumu.
Kuter ne može da se pokrene ukoliko posuda nije pravilno postavljena i ukoliko nije zaključan sigurnosni poklopac.
Posuda i poklopac poseduju elektronske senzore koji daju signal kontrolnoj ploči da je uredjaj pravilno sklopljen.
U slučaju otvaranja poklopca kutera tokom rada, mašina automatski prestaje sa radom, kako bi se osigurala bezebednost korisnika.
Takodje, kontrolni panel radi na niskoj voltaži što zadovoljava internacionanle bezbednosne standarde.
Stoni kuhinjski kuteri DIV serije:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 255x368x642 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.500 W – 2Hp |
| Nož | 3-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 12 lit. |
| Maksimalno punjenje | 4 kg hummusa, 7,2 lit. |
| Broj obrtaja noža | 600-3.000 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač, mutilica, nazubljeni noževi |
| Težina | 27 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | YAZICILAR Hummusmaster® Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”

