Yazicilar Kitpro L6DIV kuter Hummusmaster®
1.120 € cena bez PDV-a
Profesionalni kuhinjski stoni kuter 6 litara
Hummusmaster® sertifikat
Trokraki nož
- AC inverter elektromotor
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Direktan prenos – bez održavanja
- Čvrsto kućište izradjeno od nerdjajućeg čelika AISI 304
- Inox posuda sa ručkom i debelim dnom
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Poklopac od polikarbonata
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Regulacija brzine obrade: 600-3.000 rpm
- Pravljenje humusa, emulzije, pesta …
Opcionalno:
- scraper – strugač, ubrzava proces rada
Profesionalni kuhinjski stoni kuter 6 litara
L6DIV stoni kuhinjski kuter
Kuteri serije DIV su dovoljno snažni za najgušće smeše i fleksibilni tako da lako kontrolišete brzinu tokom procesa rada.
Inverter motor 0,75 kW, obezbedjuje maksimalnu snagu u svakom trenutku, bez obzira na opterećenje kutera i garantuje izdržljivost uredjaja.
AC motor sa Inverter drive sistemom je najnaprednija tehnologija kada je u pitanju varijabilna brzina rada uredjaja.
Dugačka osovina posude, nov sistem poklopca sa silikonskom gumom u humus kuteru, obezbedjuju najveći kapacitet punjenja u odnosu na zapreminu posude.
Yazicilar® je internacionalno poznat brend kutera, a sada dolazi sa Hummusmaster® sertifikatom.
Profesionalni kuhinjski kuter sa širokom primenom

DIV modeli su opremljeni funkcijom promenljive brzine i obećavaju veću fleksibilnost i širok spektar primene.
Kao jedan od najboljih komercijalnih kutera na tržištu, koristi se za pravljenje paštete, pirea od voća, povrća, za pravljenje sosova, pesto sosova i majoneza.
Kao član porodice Hummusmaster®, kuter je dobar za izradu savršeno kremastog humusa.
Profesionalni kuter sa najvišim sigurnosnim standardima
Sigurnost korisnika je na maksimumu.
Kuter ne može da se pokrene ukoliko posuda nije pravilno postavljena i ukoliko nije zaključan sigurnosni poklopac.
Posuda i poklopac poseduju elektronske senzore koji daju signal kontrolnoj ploči da je uredjaj pravilno sklopljen.
U slučaju otvaranja poklopca kutera tokom rada, mašina automatski prestaje sa radom, kako bi se osigurala bezebednost korisnika.
Takodje, kontrolni panel radi na niskoj voltaži što zadovoljava internacionanle bezbednosne standarde.
Stoni kuhinjski kuteri DIV serije:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 255x368x480 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 750 W |
| Nož | 2-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 6 lit. |
| Maksimalno punjenje | 3,6 lit., 2 kg hummusa |
| Broj obrtaja noža | 600-3.500 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | strugač, mutilica, nazubljeni noževi |
| Težina | 25 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | YAZICILAR Hummusmaster® Turkey |
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
AQUA grill električni Giorik GL74GE
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

